8

ଆଜି ପରଠୁ ଆଗାମୀ 3 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 5ଟି ରାଶିରେ ଘଟିବାକୁ ଜାଉଛି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ।

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତା 3 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି 5 ଟି ରାଶି ଉପରେ ବର୍ଷିବ ଶନିଦେବ ଙ୍କ କୃପା ହେବ ଧନର ବର୍ଷା ମଣିଷ ଜିବନ ରେ ରାଶି ଚକ୍ର ର ବହୁତ ମହତ୍ୱ ରହିଛି ଏହି ରାଶି ଠାରୁ ହିଁ ଆମ ଜିବନର ଆଗତ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟ ରେ ସୂଚନା ପାଇ ପାରେ ,

ଯେତେ ବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜନ୍ମ ହୋଇଥାଏ ସେତେ ବେଳେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ର ଜନ୍ମ ସମୟ ତିଥି ଏବଂ ମାସ କୁ ବିଚାର କରି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ର ରାଶି ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କରା ଜାଇଥାଏ । ସେମିତି ରେ ଏମିତି କିଛି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନେ ରହିଥାନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତନ ହୋଇଥାଏ , ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ଦୁଖଃ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇଥାଏ , ସେମିତି ରେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି 5 ଟି ରାଶି ବିଷୟ ରେ ଜାହାଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବ ଙ୍କ କୃପା ହେବ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଏହି କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଗ୍ରହ ର ଗତି ବିଧି ରେ କିଛି ପରିବର୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ଜାହା ଫଳ ରେ ଶନି ଦେବ ଏହି 5 ଟି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶନ୍ନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ମେଷ ରାଶି – ଆଜିଠାରୁ 3 ମାସ ଜାଏ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି | କାରଣ ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ମା ଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଦିନ ରୋଜଗାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ନୁହେଁ | ତୁମର ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନକୁ ଆଘାତ ନକରିବାକୁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ମହିଳା ଏବଂ ପାଣିଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ଚିନ୍ତାର ଦିନ ହେବ |

RASIIA

ମିଥୁନ ରାଶି – ଆଗାମୀ 3 ମାସ ସବୁ ଦିଗରେ ସୁଖମୟ ହେବ | ଆପଣ ଉଭୟ ଶରୀର ଏବଂ ମନରେ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ, ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ପାଇବେ | ଏକ ସୁନ୍ଦର ରହଣି ଏବଂ ଖାଦ୍ୟର ଆୟୋଜନ କରିବ | ଏକ ସୁନ୍ଦର ରହଣି ରହିବ | ତୁମେ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ତୁମେ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ବୌବାହିକ ସୁଖ ଏବଂ ତୃପ୍ତିର ଅନୁଭବ ହେବ | ମନରେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ ରାଶି – ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଖ୍ୟାତି, ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ବିଶେଷକରି ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ମନୋରମ ସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ଜଳଭଣ୍ଡାରରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଆୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଲାଭ ପାଇବେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

rasi2

କନ୍ୟା ରାଶି – ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | , ଦଲାଲ, ଆୟୋଗ, ସୁଧ ଇତ୍ୟାଦି ଉତ୍ସରୁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଧନର ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଯୋଗ ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଭ୍ୟାସ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଚିନ୍ତାଧାରାରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଯାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ନୂଆ ପୋଷାକ କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେଠାରେ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଉପଭୋଗ୍ୟ ରହିବେ |

ମୀନ ରାଶି – ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଜଳର ଯତ୍ନ ନେବେ | ତୁମର ସ୍ୱଭାବରେ ଧୌର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ | ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସବୁବେଳେ ନିଜ , ରାଶି , ଯାତକ , ଭାଗ୍ୟ ଓ ଭବିଷ୍ୟ ବିଷୟରେ ସବୁ ଖବର ସବୁଠୁ ପ୍ରଥମେ ପାଇବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *