rasi

୨୪ ମେ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ମେଷ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ସମସ୍ତ ସର୍ତ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି | ତଥାପି, କିଛି ଛୋଟ ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ, ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ପାଇଁ ଆରାମଦାୟକ ହେବ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣ ଆଶା କରି ନଥିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଯଥେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ ଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବାର ଚାପ ଆଜି କମ୍ ହେବ | ସେହି ସମୟରେ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଜିନିଷ ଥାଇପାରେ, ଯାହାକୁ ତୁମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯତ୍ନର ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଦିନ ହୋଇପାରେ | କିଛି କାମ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବାର ସହାୟତା ପାଇବ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣ ଅସ୍ଥିର ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ତୁମର ମନକୁ ଶାନ୍ତ କର ଏବଂ ଏହାକୁ ରୋକିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାନ ସ୍ଥିତିରେ ରୁହ | ଘରେ ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜିଠାରୁ ଯଦି ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଲାଭ ଆଣିଛି | ଏହି ଦିନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ମୋଡ଼ ହୋଇପାରେ | ଆମେ ଆମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବା | ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତଥାପି, କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାମାନ୍ୟ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରି କୁହ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଟିକିଏ କୂଟନୈତିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଅଗ୍ରଗତି ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ସବୁରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାଥମିକତାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ | କିଛି ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଆପଣ ପରିବାରରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଆଜି ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ସମୟ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭିନ୍ନ ସମୟ ନେଇ କିଛି ଭବିଷ୍ୟତର ଜିନିଷ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ପାଇଁ, ସେହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଜଣେ ନିଜର ଶକ୍ତି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବ ଯାହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ନାହିଁ | କୋର୍ଟ ଅଦାଲତର ମାମଲା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ପୁରୁଣା ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଦାୟିତ୍ୱ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ କମ୍ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର କିଛି ଅଂଶ ଥାଇପାରେ ଯାହାକୁ ଆପଣ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ | ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ତୁମ ସାଥୀଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଭଲ ପାଇବା ସହିତ ବ୍ୟବହାର କର |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଶନିବାର କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ସହିତ ଆସିପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂଆ ଆଶାରେ ଜାଗ୍ରତ ହୋଇପାରିବ | କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତଥାପି, କେତେକ କ୍ରନିକ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଆରାମ ପାଇପାରିବେ | ଘରେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ଭଲ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୀଘ୍ର ଯିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅତି ଶୀଘ୍ର ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଦୌ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ ନାହିଁ | କିଛି ଅସାବଧାନତା ହେତୁ ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, କାରବାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ  ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେତୁ ହତାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି | କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସାହସ ଅଭାବ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଚିନ୍ତା କିମ୍ବା ଭୟ ଥାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ର କିମ୍ବା ମନିପୁଲେସନ୍ କରିପାରିବେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରେ | ତେଣୁ ଅଧିକ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦ୍ରୁତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚାରିପାଖରେ କିଛି ଅଦ୍ଭୁତ ଗତି ଅନୁଭବ କରିବ ଯାହା ତୁମକୁ କିଛି କ୍ଷଣ ପାଇଁ ଅସ୍ଥିର କରିପାରେ | ଶନିବାର ଦିନ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଗଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ପ୍ରତାରଣା କିମ୍ବା ନିରାଶାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ, ନଚେତ୍ ତୁମର କ୍ରୋଧ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅଫିସରେ ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତୁମେ ସମାଲୋଚନା କରିପାରିବ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିପାରେ | ଆପଣ ଘରେ ଏବଂ କାମରେ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଅବକାଶ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହୋଇପାରେ | ଶାନିଦେବଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ କିମ୍ବା ନୂତନ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ସନ୍ଧ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଘରେ ପହଞ୍ଚିପାରେ | ତେବେ ପରିବାରରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *