7

ମେଷ, କୁମ୍ଭ, କନ୍ୟା, ତୁଳା, ମୀନ କରନ୍ତୁ ଆଜି ନିବେଶ – ଆଜି ହେବେ ଭାଗ୍ୟ ଶାଳୀ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଏକ ହିସାବ ଆଣିଛି | ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଧନ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହି ଦିନଟି ଭଲ ଥିବାବେଳେ ଏହା ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଅଛି, ରାଶିଫଳ ଏବଂ ରାଶିଫଳ ସମାନ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ସହ ଜଡିତ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅଟେ | ଆଜି ଦିନଟି କିପରି ରହିବ ଜାଣନ୍ତୁ ,

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଘଟଣାର ସାକ୍ଷୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମେ ଉଭୟ ସୁଖ ଏବଂ ଦୁଃଖ ପାଇବ | ଆଜି ଦିନେ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭଳି ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଯେକୌଣସି ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି |

ତୁଳା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଦିନ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍, ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିବା ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ଏହି ଦିନ, ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଏବଂ ଏହି ଦିନରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ |

rasi4

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସକାଳେ ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଛି | କିନ୍ତୁ ତୁମର ଅସାବଧାନତା ହେତୁ ତୁମର ସେହି ସମସ୍ୟା ପୁଣି ଫେରି ଆସିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜକୁ ରୋଗରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଆଜି କିଛି ଦୁଃଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଏଥିସହ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବିବାଦରେ ନତମସ୍ତକ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଗୋଟିଏ ପଟେ, ଆପଣଙ୍କର ରୋଗ ଏବଂ ଭୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସମସ୍ୟା ଦେଇପାରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ଭାଇମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ଦେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଧନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ଉଚିତ |

ସିଂହ : ଯଦି ଏହି ଦିନ କୁହାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ, ଆଜି ଆପଣ ଭୟକୁ ଦୂର କରି ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ରୋଜଗାର ସହିତ ତୁମର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଉଦ୍ୟମ କରି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ |

କନ୍ୟା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ବାଧାବିଘ୍ନ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଦିନେ ତୁମେ ତୁମର ଟଙ୍କାକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଏବଂ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମଠାରୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି |

kanya

ତୁଳା: ଏହି ଦିନ, ତୁମର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଉଭୟ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ଅନୁଭୂତି ପାଇବେ | ଏହି ଦିନ, ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ଏବଂ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବିନିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଥ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥର ଭୁଲ ବ୍ୟବହାର ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ସମାଜରେ ସଠିକ୍ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଆଣିବ, କିନ୍ତୁ ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ମନରେ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବିଛା: ଏହି ଦିନ, ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ମୁଣ୍ଡରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାମାଜିକ ବିରୋଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏବଂ ଶରୀରର ଯନ୍ତ୍ରଣା ମଧ୍ୟ ଆଜି ମନକୁ ବିଚଳିତ କରୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବ, ମନରେ ଦୁନିଆ ବିଷୟରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାର ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଏହି ଦିନ, ତୁମର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ, ଏହା କରିବା ଦ୍ଵାରା ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ଟଙ୍କା ପାଇବ ଏବଂ ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବିବାଦ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଚାଲିଥାଏ | ତେଣୁ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଏହି ଦିନ ତୁମ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସାମାଜିକ ସୌହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟ ସ୍ଥାପନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାରଣ ଆଜି ତୁମେ କିଛି ଦୁଃଦ ଖବର ପାଇଛ, ଏହିପରି ଯୋଗ ତିଆରି କରାଯାଉଛି | ସନ୍ଦେହ ଏବଂ ଭୟ ମଧ୍ୟ ମନରେ ବଢିବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଦିନ, ତୁମର ପୁଅ ଏବଂ ତୁମର ଅଧା ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ବିବାଦ ହୋଇପାରେ, ଅସନ୍ତୋଷର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ ଦିନଟି କିଛି ଭଲ ଖବର ସହିତ ଶେଷ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଦିନ ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଇତ୍ୟାଦି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅର୍ଥର ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଏତେ ସଫଳତା ପାଇବା ପରେ ଆଜି ତୁମର ମନ ଖରାପ କର୍ମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ଧର୍ମ ଆଡକୁ ଯାଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଧର୍ମର ପଥରୁ ବିଚଳିତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏଥିରେ ତୁମର କଲ୍ୟାଣ |

ମୀନ: ଆଜି ତୁମର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭୟରେ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ରୋଗ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେତୁ ଭୟଭୀତ ରହିବ, ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଭୟକୁ ବଢିଇବାକୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ତୁମର କାମ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *