7

ଭୁଲରେବି ଏହି 3ଟି ରାଶିର ଲୋକ, ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ରୁପାର ମୁଦି ।

RASIPHALA

ପ୍ରାୟତଃ ଆମେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସୁନା କିମ୍ବା ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖୁ | ଅନେକ ଲୋକ ଜଣେ ଶିକ୍ଷିତ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ କିଣିଥିବା ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧନ୍ତି, | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସୈନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ବ୍ୟତୀତ ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ମଧ୍ୟ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର କାରଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରୂପା ନଅ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ ଶୁକ୍ର ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ର ସହିତ ଜଡିତ | ରୂପା ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଆଖିରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ। ଯେଉଁଠାରେ ରୂପା ଅଛି, ସେଠାରେ ସୁଖଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ଅଭାବ ନାହିଁ | ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସମସ୍ତେ ରୂପା ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ କେଉଁ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ରୂପା ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

କେଉଁମାନେ ରୁପା ମୁଦି ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ଲୋକ ରୂପା ମୁଦି ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ସେମାନେ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଏବଂ ଏହି ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିବା ପରିବାରରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଆଣିଥାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ।

ring2

ତିନୋଟି ରାଶି ଲୋକମାନେ ରୂପା ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ସେଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ମେଷ, ଧନୁ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ରୂପା ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଅଟେ। ଏହା ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଫଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ | ଏହି ରାଶିର ମୂଳ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ରୂପା ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧି ପରିବାରରେ ସର୍ବଦା ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସଙ୍କଟ ଦେଖା ଦେଇଥାଏ।

ସବୁବେଳେ ନିଜର ଓ ନିଜ ପରିବାର ଶୁଖ ସମୃଦ୍ଧି କିପରି ହୋଇପାରିବ , ତାହା ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏଠାରେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ବି,ୟରେ ସୁଚନା ଦେବୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *