rasi

୨୬ ମେ ଗୁରୁବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତା ଏବଂ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଭାବପ୍ରବଣ ହେବ | ତୁମର ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ବିକାଶ ବିଷୟରେ ତୁମର ଚିନ୍ତା ଥାଇପାରେ | ତୁମର ନିବେଶ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ ନାହିଁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଦାନ କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁତା କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା ମାନସିକ ବ୍ଲକ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏହାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | କାହା ବିଷୟରେ କୌଣସି ମନ୍ଦ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ଷେତ୍ରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଗୋମାତା ଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ, ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଘର ଏବଂ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣ ରାଜନୈତିକ, ସାମାଜିକ ଏବଂ ଆନୁସଙ୍ଗିକ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ଅଟନ୍ତି | ସାନ୍ତାନୋ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଚର୍ମ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | କିଛି ଲୋକ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ପ୍ରମାଣ କରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ବିପଦ ନିଅ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତ ସମ୍ମାନର ସମ୍ମାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ହଠାତ୍ କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଯିବେ | ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢିପାରେ | କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଯୁକ୍ତି ବା ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବୃତ୍ତିଗତ ସ୍ତରରେ, ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ଭାବନା ଉପଯୁକ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱ ହାସଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ରୋମାଞ୍ଚକର ପ୍ରମାଣିତ ହେବ, ଯଦିଓ ଏହା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ ଯେ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ତୁମର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ପଚାରିପାରେ, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ବଜାଇ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ କିମ୍ବା ବୟସ୍କ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବଢିପାରେ | ସମସ୍ତେ ତୁମର କଥାକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଶୁଣିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କିଛି ସତର୍କତା ଥିଲା | ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମର ସ୍ୱାର୍ଥକୁ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିଭିନ୍ନ ମନୋରଞ୍ଜନ ସହିତ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରି ଖୁସି ହେବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେକ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ଆଜି କିଛି ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ବୁଝାମଣା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥିବାରୁ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶବ୍ଦକୁ ଦେଖ | ଆଜି, ଆପଣ ନିଜ ତରଫରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କିମ୍ବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ତତ୍ପର ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଏକ ବିବାଦର କାରଣ ହେବ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅଧିକ ବ୍ୟବହାରିକ ହେବା ଉଚିତ | ଆଜି, ଛୋଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ, ତୁମେ କାହାର ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ | ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ତୁମେ ବିଚଳିତ ହେବ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ, ସେୟାର, ବଣ୍ଡ ଇତ୍ୟାଦିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସଠିକ୍ ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି, ଆପଣ ଏହାକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଅପରାହ୍ନରୁ, ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସମସ୍ୟାର ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ | କୌଣସି ଭୁଲରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ, କାରଣ ଆପଣ ଏହା ହେତୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଜଣେ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ, ଯିଏକି ତୁମ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ, ପୁନର୍ବାର ତୁମ ପ୍ରତି ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ହାତ ବଢାଇବ | ସେୟାର ବଜାରରେ ଜୁଆ ଖେଳ କିମ୍ବା ବାଣିଜ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏକାଗ୍ର କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ଆଇନ ସହିତ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡିକ ଯତ୍ନର ସହିତ ନିଅ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ସଫଳତା ମିଳିବ | ବିଶେଷକରି ତୁମର ନିକଟ ଏବଂ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ଆଚରଣରେ ତୁମେ ସକରାତ୍ମକ ଦିଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ବଢ଼େଇବେ | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣ କରିପାରିବେ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ସ୍ଥିର ଟଙ୍କା ପାଇବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଆଜି ଆପଣ ବାରମ୍ବାର କିଛି ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ପରିସ୍ଥିତି ପାଇବେ | କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ହତାଶାର ଭାବନା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ଅଧିକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ସହିତ ଦୁର୍ଘଟଣା ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *