1

ଧନୁ, ମକର, କୁମ୍ଭ ରାଶି ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ରାଶି ହେଲା ଶନି ସାଢେ ସତୀରୁ ମୁକ୍ତି – ମିଳିବ ପ୍ରଚୁର ଧନ ।

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନି ସାଡେସାତୀ ଙ୍କ ଗଣନା ଚନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ। କୁହାଯାଏ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କେଉଁ ପ୍ରକାର କର୍ମ କରିବେ ତାଙ୍କୁ ସମାନ ପରିଣାମ ଶନି ସାଡେସାତୀ ସମୟରେ ମିଳିବ |

ଶନି ସାଡେସାତୀ: ସାଢେ ସାତ ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଶନିଙ୍କ ଦଶାକୁ ଶନି ସାଡେସାତୀ କୁହାଯାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜୀବନର କିଛି ସମୟରେ ଶନି ସାଡେ ସାତୀଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଏହାର ତିନୋଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅଛି | ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶନି ଗ୍ରହ ହେଉଛି ସୈର ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉପସ୍ଥିତ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ ଧୀରତମ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ଗ୍ରହ। ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟକୁ ଯିବାକୁ ପ୍ରାୟ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ଲାଗେ |

sani-deevv

ଶନି ସାଡେ ସାତୀଙ୍କ ପ୍ରଭାବ: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନି ସାଡେ ସାତୀଙ୍କ ଗଣନା ଚନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ | କୁହାଯାଏ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କେଉଁ ପ୍ରକାର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ, ସମାନ ପରିଣାମ ଶନି ସାଡେ ସତୀ ସମୟରେ ମିଳିବ | ତେଣୁ ଏହା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ ଯେ ଶନି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ | ସାଡେ ସାତୀ ସମୟ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଫଳପ୍ରଦ ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ ଯାହାର ରାଶିଫଳ ଶନି ଏକ ଶୁଭ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି | ଏହି ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତି |

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନି ସାଡେ ସାତୀଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇବେ: ଯେତେବେଳେ ଶନି ଏହାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଯେକୈଣସି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନି ସାଡେ ସାତୀଙ୍କ ଠାରୁ ମୁକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି, ଏପ୍ରିଲ୍ 29, 2022 ରେ ଶନି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି,

sani-dev

ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାଡେ ସାତୀଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇବେ। ଏହି ସମୟରେ, ଏହା ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଅବଶ୍ୟ, 2022 ବର୍ଷରେ, ଶନି ପୁଣି ଥରେ ଜୁଲାଇ 12 ରୁ ମକର ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପୁଣିଥରେ ଶନିଙ୍କ ସାଡେ ସାତୀଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଆସିବେ ଏବଂ ଏହି ଅବସ୍ଥା 17 ଜାନୁୟାରୀ 2023 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ। ମୋଟ ଉପରେ, ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କେବଳ 2023 ମସିହାରେ ଶନିଙ୍କ ମହାଦଶାଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆରାମ ପାଇବେ

ନିଜ ରାଶି , ଜାତକ , ଭାଗ୍ୟ ଓ ଭବିଷ୍ୟ ବିଷୟରେ ସବୁତକ ସୁଚନା ସବୁଠୁ ପ୍ରଥମେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ନିଶ୍ଚୟ କରିବା ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସେୟାର ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *