7

ହନୁମାନ ଏହି 4ଟି ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ କଲେ କୃପା ବୃଷ୍ଟି – ମିଳିବ ପ୍ରଚୁର ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ।

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତିବିଧି ବଦଳିବାରେ ଲାଗେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ଏହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି କୈଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିରେ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷେତ୍ର ଗୁଡିକର ଗତିବିଧି ସଠିକ୍ ହୁଏ, ତେବେ ଏହି କାରଣରୁ ଜୀବନରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଅଭାବରୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିଥାଏ | । ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ ଏବଂ ଏହା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚାଲିଥାଏ | ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ |

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କିଛି ରାଶିର ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାର ରାଶିରେ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷେତ୍ରମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି। ସଙ୍କଟ ମୋଚାନ ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କର ଅନୁଗ୍ରହ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ଏବଂ ଜୀବନର ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିର ଲୋକ କିଏ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ସଙ୍କଟ ମୋଚାନ୍ ହନୁମାନ ଦୟାଳୁ ହେବେ |

ମେଷ ରାଶିର ସମୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବ | ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସଙ୍କଟ ମୋଚାନ ହନୁମାନ ଜୀ ଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସନ୍ତୋଷ ଦୂର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

astrolog

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ସଙ୍କଟ ମୋଚାନ୍ ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କର ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ରହିବ | ତୁମର ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଯୋଜନା ଗୁଡ଼ିକରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ, ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି ର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଜଣେ ବଡ଼ ଉପହାର ପାଇପାରିବ | ସଙ୍କଟ ମୋଚାନ ହନୁମାନ ଜିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ପୁରାତନ ବିନିଯୋଗରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସଙ୍କଟ ମୋଚାନ୍ ହନୁମାନ ଜିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ପରିମାଣ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ତୁମର କୈଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ଆସିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Astrology

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶିର ସମୟ କିପରି ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ତୁମେ କିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଉଚିତ କାରଣ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆପଣ ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

କର୍କଟ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୈଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୈଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | କୈଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

rashi

ସିହଂ ରାଶି ର ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ, ତୁମ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ଧର୍ମ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ଆପଣ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ହଠାତ୍ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି ର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ଠିକ୍ ମନେହୁଏ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାକୁ ଆପଣ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇ ପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଘରେ ଏକ ଛୋଟ ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ସମୟ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ସହକର୍ମୀ ମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର |

ras

ମକର ରାଶି ର ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୈଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କର, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି ର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ ଯେହେତୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କୈଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଆୟ ସମାନ ରହିବ କିନ୍ତୁ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *