8

ଲାଲ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଘରକୁ ଆସୁଥିଲେ ଜାଣିନିୟନ୍ତୁ ଭୟଙ୍କର ସଂକେତ |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଘରେ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ରହିବା ଶୁଭ କି ଅଶୁଭ ଅଟେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା , ସମସ୍ତଙ୍କ ଘରେ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଏପଟେ ସେପଟେ ହୋଇଥାନ୍ତି , ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କଳା ଗ୍ରହକୁ ଶନି ଗ୍ରହ ସହିତ ଜଡିତ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି | ପିମ୍ପୁଡ଼ିରେ ଅଟା ଢାଳିବା ଦ୍ୱାରା ଜଣେ ବୌକୁଣ୍ଠ ସ୍ଵର୍ଗର ସୁଖ ପାଇଥାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଜଣଙ୍କର ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୁଏ | ଵାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀରେ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ପାଇଁ କିଛି ନିୟମ ଦିଆଯାଇଛି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ,

ନଡିଆ ଖଣ୍ଡ ପାଆନ୍ତୁ :-
ପିମ୍ପୁଡ଼ି ପାଖରେ ନଡ଼ିଆ ଖଣ୍ଡ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ | ଏହା ଘରର ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ଦୂର କରିଥାଏ |

coconut
ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏ :-
ଯଦି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସେ, ତେବେ ଆପଣ ଚିନି ଖଣ୍ଡ ପକାଇଵା ଉଚିତ୍ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅସୁବିଧାକୁ ହ୍ରାସ କରିପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୁଏ |

ଏକ ସୀମିତ ସଂଖ୍ୟକ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଶୁଭ ଅଟେ :-
ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୀମିତ ପରିମାଣର ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଅଛି ତେବେ ଏହା ଶୁଭ ବୋଲି ଧରାଯାଏ |

ଲାଲ ରଙ୍ଗର ପିମ୍ପୁଡ଼ି କଣ ସଂକେତ ଦିଏ :-
ରଙ୍ଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଲାଲ ଏବଂ କଳା ଥାଏ | ଘରେ ନାଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ରହିବା ଅଶୁଭ ବୋଲି ଧରାଯାଏ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ଏହି ସୂଚନାକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କହିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚିତ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *