rasi

୨୭ ମେ ଶୁକ୍ରବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ସମାଧାନ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ନିୟମରୁ ସଫଳତା ଆସିବ | ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି, ନୂତନ ସମ୍ପର୍କର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପରିବାରର ବିରୋଧ ଯୋଗୁଁ ହୃଦୟ ଦୁଃଖିତ ହେବ | ଆପଣ ଆଜି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ରାଶି ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ପରାମର୍ଶ ପାଇପାରିବେ | ଧର୍ମର ପଥ ସମୟ ନେବ। ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେଉନାହଁ, ସେଗୁଡ଼ିକ ହଜିଯିବା କିମ୍ବା ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିକଟସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଅନେକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସଜାଗ ରୁହ। ଆଜି ସେମାନେ ପଢିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ହୋମୱାର୍କ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ | ଲଭମେଟ ଆଜି ନମ୍ରତାର ସହିତ ମନ୍ଦିର ବାହାରେ ଥିବା ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଗ୍ଲାସ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କାଗଜ, ଫାଇଲ୍ କିମ୍ବା ତଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଡିଲ୍ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର ଦିନ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ନୁହେଁ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଶିଳ୍ପରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ ଯେ ଆପଣ ପୁନର୍ବାର ଆପଣଙ୍କର ବିନିଯୋଗକୁ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ସୀମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବା ସହଜ ହେବ | ନୂତନ କାରବାରରେ ସତର୍କତା | ଥୟ ଧର। ଅଟକି ରହିଥିବା ବିଷୟଗୁଡିକ ଅଧିକ ଘନ ହେବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆବୃତ ହେବ | ତୁମେ କ’ଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ଭଲ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସଫା ରଖ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଏଥିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମର ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଢ ମନୋବଳ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମୁଦାୟ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ ଲାଭ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୂରଣ ପାଇଁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବିଚାରାଧୀନ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ସମାପ୍ତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ତୁମର ସାଥୀ ତୁମର ଦୁର୍ବଳତାକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ ଏବଂ ତୁମକୁ ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭବ ଦେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଏହି ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ତୁମର ସାଥୀ କିମ୍ବା ଭାଇଭଉଣୀ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏକ ନୂତନ ଆଇଟମ୍ କ୍ରୟ କରାଯିବ | ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମର ଜୀବନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ସମସ୍ତେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା କରନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି କେହି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଆରାମରେ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଏକ ସ୍ପଷ୍ଟ ସିଦ୍ଧାନ୍ତରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ନିଜକୁ ଯୁକ୍ତି ଏବଂ ଚାପରୁ ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ପାଇବ | ଅଧିକ ଚାପ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ତୁମର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାରକୁ ପ୍ରେମ ସହିତ ବ୍ୟବହାର କର ଏବଂ ଯଦିଓ କିଛି ଭୁଲ୍ ହୁଏ, ଏହାକୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବୁଝାମଣା ସହିତ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖ ଏବଂ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଅତୀତର ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ଏବଂ ଦୁଃଖର କାରଣ ହେବ | ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ସମସ୍ୟାର ସଠିକ୍ ସମାଧାନ କେହି ଖୋଜି ପାରିବେ | ପଥ ସଫା ହେବା ମାତ୍ରେ ତୁମେ ସେହି ଦିଗରେ ପ୍ରୟାସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କର | ସଫଳତା ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ମନେ ରଖିବ | ଯଦି ଆପଣ କାମ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ହୋଇପାରେ | ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ସମୟ ଅତିବାହିତ କର | ଘରେ ଅଫିସ୍ ର ଚାପ ଆଣନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ସୁଖ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଅଫିସରେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ଏବଂ ଘରେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ଭଲ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ କିମ୍ବା ଏକ ନୂତନ ଉପାୟରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଛୋଟ ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଭାବନା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧରିପାରେ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ନିଜେ ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଯାହା ଏକ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ବଦଳାଇବ | ଆପଣ ଆଜି ସାମାଜିକ ଭାବରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଚିନ୍ତାଧାରା ଯୋଗୁଁ କେତେକ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଆଜି ତୁମେ ଜୀବନ ପ୍ରତି ତୁମର ମନୋଭାବରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ | କିଛି ଗୁପ୍ତ ଭୟ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ନ୍ୟାୟ ଏବଂ ନୀତିକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବେ | ଅହଂକାରୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ | ଜୀବନ ସାଥୀ ତୁମର ଭାଗ୍ୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପୂର୍ବ ଅନୁଭୂତିରୁ ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରି, ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଦାୟିତ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ ହୁଅ | ଏକ ଗମ୍ଭୀର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଭଲ ହେବ | ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ପାଇଁ ଦିନ ବିତାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଏକାଗ୍ରତା ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *