rasi

୨୭ ମେ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଦିନଟି ଟିକେ ହଲଚଲ ହୋଇପାରେ | ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରୟାସ ସମୃଦ୍ଧ ହେବ, ତଥାପି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟର ଶିକାର ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜିନିଷଗୁଡିକ ତୁମର ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଆଜି କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରଚୁରତା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଦାବି ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମସ୍ତ ବିଷୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ମନେରଖନ୍ତୁ ଆରୋଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ପ୍ରତିରୋଧ ଭଲ | ଭୁଲ ଧାରଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଅନୁଭୂତି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି | କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ବହୁତ ଭଲ ଧାରଣା ଅଛି | ଆଜି ଟିକିଏ ସହନଶୀଳ ହେବାକୁ ପଡିବ, କ୍ରୋଧ ହେତୁ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ, ଚାକିରି ଏବଂ ଶିଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଜେଟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଏକ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କିଛି କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାପା ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିବାଦ ଶେଷ ହେବ | ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ | ଯେଉଁମାନେ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭାବପ୍ରବଣତା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ | ମିଳିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି :ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଅଛି ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ବୃତ୍ତିଗତ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଉଦ୍ୟାନର ଅବସ୍ଥା ମଜବୁତ ହେବ | ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଆପଣ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତାରେ ରହିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | କୌଣସି ବିବାଦର ତୁରନ୍ତ ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ନୀତି ବଦଳିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ସକାରାତ୍ମକ ଦେଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପୂଜା ଇତ୍ୟାଦିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ବଢିପାରେ | ହୃଦୟ ପରିବର୍ତ୍ତେ ମନ ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଗୁପ୍ତ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସକାଳେ ଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଫିଟ୍ ରଖିବ | ପୁରୁଣା ଋଣ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭର ପରିମାଣ ଅଛି | ବ୍ୟାଟିଂ, ଜୁଆ ଖେଳ ଏବଂ ଲଟେରୀ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ତୁମର ଅସୁବିଧା ହେବ | ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଛୋଟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେତୁ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଆଜି ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛୋଟ ଜିନିଷ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମର ସଜୀବ ଶକ୍ତି ଏବଂ ତୁମର ସ୍ନେହର ଉତ୍ସାହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ ଏବଂ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ଯଦି ଆମେ ବେତନ ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ଖବର ପାଇଥାଉ ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବାର ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯେତେବେଳେ କି ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଅଜ୍ଞାତ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଆସିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଆଧାରରେ ତୁମେ ତୁମର ପସନ୍ଦର କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ କରିପାରିବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ସମ୍ମାନ, ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଟଙ୍କା ବୁଡ଼ି ଯାଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ଜ୍ଞାନ କୌଶଳ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକର ଅବସ୍ଥା ଦେଖିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ବଢାଇବ | ପିତା ସୁଖ ପାଇବେ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ମନ ସାମାନ୍ୟ ଉତ୍ତେଜିତ ହେବ | ସମୟ ସୁସଙ୍ଗତତାର ସୁଯୋଗ ନିଅ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆର୍ଥିକ ଭାର ବଢିପାରେ | ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆଜି ସଫଳ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସୁଖ ରହିବ | ସଂପର୍କରେ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ମତଭେଦ ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବ | ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କିମ୍ବଦନ୍ତୀରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି :ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଜଣେ ଅତିଥି ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ଘରର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବେ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ଯୋଜନା କରାଯିବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପଭୋଗ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *