1

ଶନିବାର ଦିନ କରନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରତିକାର ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟା ହେବ ଦୂର l

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲକୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ପ୍ରାୟତ ଶନିବାର ଦିନ ଆମେ ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କୁ ପୂଜା କରୁ ଏବଂ ଅନେକ ଲୋକ ହନୁମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୂଜା କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ଦିନ ଏକ ଛୋଟ ଉପଚାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଅନେକ ଦାରିଦ୍ର ଦୂର କରିପାରିବେ |

କୁହାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଏହି ପ୍ରତିକାର ଶନି ବାର ଦିନ କରାଯାଏ, ତେବେ ଶନିଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବାସ୍ତୁ ତ୍ରୁଟି କିମ୍ବା କୌଣସି ଗ୍ରହର ତ୍ରୁଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକେଇପାରିବ ନାହିଁ ଏବଂ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିବ ନାହିଁ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ହେଉ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେଉନାହିଁ ଆପଣ ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ଛୋଟ ଉପଚାର କରି ଆପଣ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ପ୍ରତିକାର ବିଷୟରେ |

sanii
ଶନିବାର ଦିନ ତୁମେ ତୁମ ଘରେ ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ ଏବଂ ନିକଟସ୍ଥ କୌଣସି ମନ୍ଦିରରକୁ ଯାଇ ପୂଜା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରଭୁ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବା କିମ୍ବା ହନୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ କରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ତୁମର ମନ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ବିଷୟରେ କୁହନ୍ତୁ |

କୁହାଯାଏ ଯେ, ଯଦି ଏହି ଉପଚାର ଶନିବାର ଦିନ କରାଯାଏ ତେବେ ତୁମର ଗ୍ରହର ତ୍ରୁଟି, ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ରାଶିଫଳରେ ତ୍ରୁଟି ଏବଂ ଶନି ଦଶା ଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଏବଂ ତୁମର ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେଇଯିବ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟକୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ଧନ୍ୟବାଦ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *