ମୀନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ ହେବେ ଗୁରୁ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ଏହି ଚାରଟି ରାଶି ହେବେ ମାଲାମାଲ l

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲକୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ବି ଗ୍ରହ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଗ୍ରହ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରେ, ମାନବ ଜୀବନ ଉପରେ ଏହାର ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ lଧନର ଦାତା ପ୍ରଦାନକାରୀ ଶୁକ୍ର ଏବଂ ଜ୍ଞାନ ଦାତା ପ୍ରଦାନକାରୀ ଗୁରୁ 27 ଏପ୍ରିଲରେ ଗଠିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସଂଯୋଗ 23 ମଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ lତେଣୁ, ଏହି ସଂଯୋଗ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ କିନ୍ତୁ ଏହି 4 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଛି, ଯାହାର ଗମନାଗମନରେ ରାଜା ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଏବଂ ଏହି ରାଶିଗୁଡିକ ହବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ମାଲାମାଲ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ l

rasi4
ପ୍ରଥମେ ହେଉଛି ମିଥୁନ ରାଶି ଗୁରୁ ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ମିଳନ ଦଶମ ଘରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଭଲ କର୍ମ ଏବଂ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ ତେଣୁ, ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି lଏହି ସମୟରେ, ଏହି ଦୁଇଟି ଗ୍ରହର ମିଶ୍ରଣ ହେତୁ ରାଜ ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଗମନାଗମନ ରାଶିରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି l ଆପଣ ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ l ଦ୍ଵିତୀୟରେ କନ୍ୟା ରାଶି ଏହି ମିଶ୍ରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି l

rasi1
ଏହି ସମୟ ବିବାହିତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ l ସହଭାଗୀତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ l ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି l ବିଦେଶ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି ଏବଂ ବିଦେଶରୁ ଅର୍ଥର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ l ତୃତୀୟରେ ଧନୁ ରାଶି ଗୁରୁ ଏବଂ ଶୁକ୍ରର ମିଳନ ଧନୁ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ l ଆପଣ ଏକ ଯାନ ଏବଂ ଘର ପାଇବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିପାରନ୍ତି କାରଣ ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ସହିତ ତୃତୀୟ ଘରେ ଏହି ସଂଯୋଗ ଘଟୁଛି l

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ସାହସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଆପଣ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବ ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ l ଚର୍ତୁଥରେ ମୀନ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ l ଚାକିରି ଅବସ୍ଥାନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ l ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ବୈବାହିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ ସେଥିପାଇଁ ତୁମେ ସାବଧାନ ହେଇକି ରୁହନ୍ତୁ l ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଏହି ପୋଷ୍ଟଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟକୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ଧନ୍ୟବାଦ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *