4

କୁମ୍ଭରେ ମଙ୍ଗଳ-ଶନିଙ୍କର ମିଶ୍ରଣ ଏହି 3 ଟି ରାଶି ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ l

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲକୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ବି କୌଣସି ଗ୍ରହ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଗ୍ରହ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରେ l ତେଣୁ ଏହି ମିଶ୍ରଣ ଉଭୟ ଶୁଭ ଏବଂ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରେ l ଶନି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ମିଶ୍ରଣ ହେତୁ “ଯୋଗ” ଗଠନ ହେଉଛି ଏହି ଯୋଗକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ତେଣୁ, ଏହି ଯୋଗର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ 12 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପଡ଼ିବ, କିନ୍ତୁଏହି 3 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯାହା ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କଷ୍ଟ ପାଇପାରନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି 3 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ବିଷୟରେ l

ପ୍ରଥମେ ହେଉଛି କର୍କଟ ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନରୁ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ତେଣୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଦୁର୍ଘଟଣାର ବିପଦରେ ଅଛନ୍ତି l ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ଆଘାତ, ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି l ଏକାସାଙ୍ଗରେ, କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିପଦକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ l ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ବୁଡ଼ି ଯାଇପାରେ lଦ୍ୱିତୀୟରେ କନ୍ୟା ତୁମର ଗମନାଗମନ ରାଶିରେ, ଷଷ୍ଠ ଘରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି ଯାହାକୁ ରୋଗ ଏବଂ ଶତ୍ରୁର ସ୍ଥାନ କୁହାଯାଏ l ତେଣୁ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗମ୍ଭୀର ରୋଗ ହୋଇପାରେ l

rasi4
ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇ ପାରନ୍ତି l କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧୀଙ୍କ ବିରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ l ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ l ଖାଦ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ l ତୃତୀୟରେ କୁମ୍ଭ ଏହି ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଚିହ୍ନରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଆରୋହଣ ଗୃହରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି l ତେଣୁ ଆପଣମାନେ ଅଧିକ ଯତ୍ନର ସହିତ ପାଦ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି l ଏହି ସମୟରେ ତୁମେ ତୁମର ଭାଷାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍l କହିବା ପୂର୍ବରୁ ତୁମେ ଭାବିବା ଉଚିତ୍ l ଏହି ସମୟରେ, ତୁମର ଆଚରଣରେ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଅହଂକାର ଦେଖାଯିବ l ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ l

rasi1
ସହକର୍ମୀ ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ l ତେଣୁ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ ସବୁ ହେବ ମଙ୍ଗଳ l ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବଜରଙ୍ଗବାଲିଙ୍କ ପାଠ କରନ୍ତୁ l ହନୁମାନଙ୍କୁ ସିନ୍ଦୁର ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ l ଶନିବାର ଦିନ ଶନି ଦେବଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଶନି ମୂର୍ତ୍ତି ସାମ୍ନାରେ ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ l ଶନି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ ଜଣେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଲ ଫଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ l ଶନି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଯଜ୍ଞ କର ଏବଂ ଲାଲ୍ ବୁନ୍ଦି ପ୍ରସାଦ ବଣ୍ଟନ କର l ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଏହି ପୋଷ୍ଟଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟକୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ଧନ୍ୟବାଦ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *