rasi

୨୮ ମେ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଅବହେଳାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଇଭେଣ୍ଟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ସଚେତନ ଭାବରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଯାଇପାରିବେ | ଧୀର ଚଲାନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଘରୋଇ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ କର୍ତ୍ତବ୍ୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭାବନା ପ୍ରତି ଅଧିକ ସହୃଦୟ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଭାବନାକୁ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବେ | ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ମନ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ମନେ ରଖିବ | ଯେଉଁମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ପଦବୀକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇପାରିବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଆଚରଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏକ ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଉତ୍ତରଦାୟିତ୍ୱରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି କାହାଠାରୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଋଣ କର ନାହିଁ | ବେରୋଜଗାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ କ୍ରୋଧର ପରିମାଣ ବଢିପାରେ | ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ କେବଳ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ବନ୍ଧୁତା ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଶକ୍ତିର ଶକ୍ତି ଉପରେ କରାଯିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମତକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକ କେବଳ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହେବ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାମ ଖୋଜିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ପାଣ୍ଠିର ଅଭାବ ହେତୁ ଭଲ ଯୋଜନା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଅଣଦେଖା କର ନାହିଁ | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ବିତର୍କର ପରିବେଶ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ମନକୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ | ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତୁ | କୌଣସି କାରଣରୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରିରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବଢିପାରେ, ତଥାପି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିପାରେ | ଅଲଗା କିଛି କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳ କରିବ | ଲୋକମାନେ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ ହୋଇ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଆପଣ ସାହିତ୍ୟ ଏବଂ କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କଳ୍ପନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ଉନ୍ନତ ହେବ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ କଠୋରତାର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହ | ପରିବାରର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ | ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ, ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ | କାରବାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ଜୀବିକା ଯୋଗୁଁ ଯାତ୍ରା ଘଟିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ଏକ ମଜାଦାର ଏବଂ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଦିନ | ଆଜି ତୁମର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତାକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ମନକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବ ଏବଂ ଦାର୍ଶନିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ମା ଏବଂ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ଘନିଷ୍ଠତା ରହିବ | କିଛି ଭଲ ଖବର ଯାହା ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି, ଆପଣ ଆଜି ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ ଏବଂ ଟଙ୍କା-ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଥେଷ୍ଟ ଶାରୀରିକ ବ୍ୟାୟାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାରଙ୍କୁ ଭେଟିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ମନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ରୋଜଗାରର ରାଶି ପାଲଟିଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ରହିବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ପୁରୁଣା ଭୁଲ ଧାରଣାକୁ ବିଚାର କରିବେ ଏବଂ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଉପାୟ ଦେଖିବେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଯାନର ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଭାବ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ତୁମେ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରେ ତେବେ ଆଜି ଏହା ସହଜରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଆନ୍ତରିକ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ | ଘରେ ଆରାମ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ | ପରିଚାଳନାଗତ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ବିନିଯୋଗର ଚିହ୍ନ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଧର୍ଯ୍ୟ କମିପାରେ | ମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ସୃଜନଶୀଳ ଭାବରେ ଅଦରକାରୀ ଭାବିବାର କ୍ଷମତା ପ୍ରଦାନ କରିଛି | ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବୃତ୍ତି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଇପାରେ | ସେମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *