3

Astrology Tips : ଗୁରୁବାର ଦୀନ ହଳଦୀ ବ୍ୟବହାର କରି ଏମିତି କରିବା ଦ୍ୱାରା ମିଳିଥାଏ ପ୍ରବଳ ଧନ ।

NEWS

ଅନେକ ଥର ଏହା ଘଟେ ଯେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ନାହିଁ, ଘରେ ବିବାଦ ଏବଂ ଝଗଡା, ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସହିତ, ତୁମକୁ ଏପରି ଅନେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ହଦଳୀ ସହିତ ଜଡିତ ଏହି ପ୍ରତିକାର ଗୁଡିକ କର କେବେ କରିଛ କି? ଯଦି ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ କେବଳ ଗୁରୁବାର ଦିନ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ |

1. ଗୁରୁବାର ଦିନ ସ୍ନାନ ପାଣିରେ ଏକ ଚାମଚ ହଦଳୀ ମିଶାନ୍ତୁ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଏହି ହଦଳୀ ପାଣିରେ ସ୍ନାନ କରନ୍ତୁ ଯେତେ ବେଳେ ଏମିତି ସବୁ ସମସ୍ୟା ରେ ପଡିଥିବେ । ଏବଂ ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମନ୍ତ୍ର ‘ଓଁମଃ ନଃମୋ ଭଗବତେ ବାସୁଦେବୟ ନାମ’ ଜପ କରନ୍ତୁ, ଏବଂ ପରେ ସ୍ନାନ କରନ୍ତୁ ଏହା କରି କ୍ୟାରିୟର ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଗୁଡିକ ଦୂର କରି ପାରିବେ | ଏବଂ ଆପଣ ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

Hadli

2. ଯଦି ଆପଣ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଉପବାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ତେବେ ଗୁରୁବାର ଦିନ କୈଣସି ମନ୍ଦିରରେ କେଶର ଏବଂ ଚୀନି ର ଦାନ କରନ୍ତୁ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ କପାଳରେ ହଳଦିଆ ଚନ୍ଦନ ତିଳକ ଲଗାନ୍ତୁ |

3. ଗୁରୁବାର ଦିନ, ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ତୁମ କପାଳରେ ହଦଳୀ ତିଳକ ଲଗାନ୍ତୁ, ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ |

Hadli

4. ଯଦି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ କାହାଠାରୁ ଟଙ୍କା ଋଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଗୁରୁବାର ଦିନ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *