ରାଶି ଅନୁସାରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କେଉଁ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଜାଣନ୍ତୁ ।

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ଜୀବନର ଅଗ୍ରଗତିର ପଥରେ ଆଗକୁ ବଢିଵା ବେଳେ, ସେ କୈାଣସି ପ୍ରକାରର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କିମ୍ବା ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅସୁବିଧାର ଦୃଢତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ, ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ ଯେକୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଭଲ | ଯଦି ତୁମେ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ତୁମର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ କାମ କରିବା ଭଲ |

ରାଶି ଅନୁସାରେ ତୁମର ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଜାଣ :-
ରଙ୍ଗ ହେଉଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି ଜାଣିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବାରଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଛି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର ଚିହ୍ନର ନିଜସ୍ୱ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି | ଭବିଷ୍ୟତ ଗଠନ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରାଶିଫଳ ବହୁତ ସହାୟକ ହୋଇପାରେ | ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରଙ୍ଗ ବାଛିବା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ କେଉଁ ରଙ୍ଗ ସର୍ବୋତ୍ତମ, ଶାସ୍ତ୍ର ଏହି ବିଷୟ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି |

ମେଷ – ଏହା ରାଶିର ପ୍ରଥମ ଚିହ୍ନ | ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ମଙ୍ଗଳ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ତେଣୁ, ମେଷ ରାଶିର ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ ଅଟେ | ଏହି ଲାଲ ରଙ୍ଗ ପ୍ରେମ, ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉର୍ବରତାର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଲାଲ ରଙ୍ଗ ସାବଧାନ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ହେବାକୁ ସୂଚିତ କରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ରଙ୍ଗ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅଳସୁଆ ତ୍ୟାଗ କରିବାକୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାଏ |

rasi4
ବୃଷ – ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ଶୁକ୍ର | ତେଣୁ, ଏହି ରାଶିର ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା ବୋଲି ଧରାଯାଏ | ହାଲୁକା ନୀଳ ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ | ଧଳା ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ମେ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |

ମିଥୁନ – ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛି ବୁଧ। ତେଣୁ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ରଙ୍ଗ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ଦୁଃଖ ଦୂର କରେ ଏବଂ ମନରେ ଆଶାବାଦୀ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରେ | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ରଙ୍ଗ ବୁଦ୍ଧି, ହୃଦୟ ଏବଂ ମନରେ ସକରାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ସୂଚିତ କରେ | ଏହା ସହିତ, ଏହି ରଙ୍ଗ ଅବସାଦଗ୍ରସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଅଟେ |

କର୍କଟ – ଚନ୍ଦ୍ର କର୍କଟ ରାଶିର ପ୍ରଭୁ | ମନର ମନ ଏବଂ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚନ୍ଦ୍ର କାମ କରେ | ତେଣୁ, ଏହି ରାଶିର ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା ଅଟେ | ଯଦି ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ରୂପା ରଙ୍ଗର ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଏହା ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ |

ସିଂହ – ଏହି ରାଶିର ଶାସକ ଗ୍ରହ ହେଉଛି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଏହି ଗ୍ରହକୁ ସଫଳତାର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ତେଣୁ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗାଢ ଲାଲ, କମଳା, ହଳଦିଆ ଏବଂ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ସୂର୍ଯ୍ୟ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଲାଭ ଆଣିଥାଏ | ଯେଉଁମାନେ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ସଫଳତା ଦିଅନ୍ତି |

କନ୍ୟା – ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ବୁଧର ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗାଢ ସବୁଜ | ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ପ୍ରତୀକ | ଏହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଭଲ | ନୀଳ ରଙ୍ଗ ମଣିଷକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିଥାଏ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ରଙ୍ଗ ଜୀବନକୁ ସୁଖ ଦେଇ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ଆଣିଥାଏ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇଥାଏ |

ତୁଳା – ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ଶୁକ୍ର | ସେଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା ଅଟେ | ହାଲୁକା ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଲିବ୍ରାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ରଙ୍ଗ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର କାରଣ ଅଟେ |

ବିଛା – ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ ଏବଂ ମାରୁନ | ସ୍କର୍ପିଓ ପାଇଁ ଏହି ଶୁଭ ରଙ୍ଗର ବ୍ୟବହାର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରେ | ଏହି ଲାଲ ରଙ୍ଗ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଭଲ କରିଥାଏ |

bichha
ଧନୁ ରାଶି – ବୃହସ୍ପତି ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ଅଟନ୍ତି | ବୃହସ୍ପତିର ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ହଳଦିଆ | ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ରଙ୍ଗକୁ ଅଧିକ ବ୍ୟବହାର କରି ବହୁତ ଲାଭ ପାଆନ୍ତି | ଏହି ରଙ୍ଗ ମନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ଅନୁଭବ ଦେଇଥାଏ | ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ମନର ଆତ୍ମାକୁ ଦୃଢତା ଦେଇଥାଏ |

ମକର ରାଶି – ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ଶନି | ଶନିଙ୍କର ପ୍ରଭୁ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହି ରାଶିର ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟତଃ କଳା ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ମକର ରାଶି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ |

କୁମ୍ଭ – ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ମଧ୍ୟ ଶନି ଅଟନ୍ତି | ତେଣୁ, ଏହି ରାଶିର ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କଳା ବୋଲି ଧରାଯାଏ | କୁମ୍ଭ ରାଶିର ସଫଳତା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ବହୁ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି | କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ କଳା ରଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାର କରି ବହୁ ଉପକୃତ ହୁଅନ୍ତି |

ମୀନ – ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛି ବୃହସ୍ପତି | ବୃହସ୍ପତିର ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ହଳଦିଆ | ତେଣୁ, ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ପିସ୍ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ଏହି ସୂଚନାକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କହିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚିତ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *