9

ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ 4ଟି ରାଶି ସାବଧାନ, ସତର୍କତା ସହ ଚଲାନ୍ତୁ ଗାଡ଼ି |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଅର୍ଥାତ୍ ସୋମବାର, 30 ମଇ ଦିନ, ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ମାସର ଅମାବାସ୍ୟାରେ ତିନୋଟି ପ୍ରମୁଖ ପର୍ବ ପାଳନ କରାଯିବ – ଶନି ଜୟନ୍ତୀ, ସୋମବତୀ ଅମାବାସ୍ୟା ଏବଂ ସାବିତ୍ରୀ ଵ୍ରତ | ଏହି ତିନୋଟି ପର୍ବ ଏବଂ ଉପବାସ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

ବୁଧବାର ଠାରୁ, ଇଂରାଜୀ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରର ଷଷ୍ଠ ମାସ ଜୁନ୍ ମାସରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ୨ ଜୁନ ରାମବା ତେଜ ଏବଂ ୨ ଜୁନ ବିନୟାକୀ ଚୌତନ୍ୟ ପାଳନ କରାଯିବ। ନାଉଟାପା ମଧ୍ୟ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଶେଷ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ଗରମରୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଆରାମ ପାଇବେ | ଗ୍ରହ ସହ ଜଡିତ ଆହୁରି ଅନେକ ଶୁଭ ଏବଂ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଯୋଗ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଦେଖାଯିବ | ବୁଧ ଗ୍ରହ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବକ୍ର ଗତି କରୁଥିବାବେଳେ ଶନି ରାସ୍ତାରୁ ପଛକୁ ଗତି କରିବେ | ଚନ୍ଦ୍ର ତୁଳା ଠାରୁ କର୍କଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତ୍ରା ସମାପ୍ତ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତାହ କିପରି ଅତିବାହିତ ହେବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ,

ମେଷ ରାଶି :-
ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ସପ୍ତାହ ସନ୍ତୋଷଜନକ ହେବ। ଶୀଘ୍ର ଅପେକ୍ଷା ଶାନ୍ତ ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହଯୋଗକୁ ଆଶା କର ନାହିଁ ଏବଂ ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଗର୍ବ ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ପରି ପରିସ୍ଥିତି କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଟଙ୍କାର କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଟେନସନ ହେତୁ କିଛି ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ |

rasi4
ବୃଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ :-
ଜ୍ୟୋତିଷ କୁହନ୍ତି, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସମ୍ମାନ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ। ତାଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସହାୟକ ହେବ | ଘରେ କିଛି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ମଧ୍ୟ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ରହିବ | ପଡୋଶୀ ସହିତ ସାମାନ୍ୟ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ହୁଅ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗୁଣବତ୍ତା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଭାରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ସତ୍ତ୍ୱେ, ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ :-
ଜ୍ୟୋତିଷ କୁହନ୍ତି, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପରିବାରର ଜଣେ ଯୁବ ସଦସ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | କିଛି ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସମୟ ସହିତ ତୁମର ପ୍ରକୃତିରେ ନମନୀୟତା ଆଣ | ଟିକିଏ ଅସାବଧାନତା ତୁମକୁ ବହୁମୂଲ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଖୁଚୁରା ଅପେକ୍ଷା ହୋଲସେଲ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଘରେ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | କୋଷ୍ଠକାଠିନ୍ୟ ଏବଂ ଗ୍ୟାସ୍ ହେତୁ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବ |

କର୍କଟ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ |
ଜ୍ୟୋତିଷ କୁହନ୍ତି, କିଛି ବିରୋଧୀ ଉପାଦାନ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ | କିଛି ବିଷୟ ଶୀଘ୍ର ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଧୌର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଂଯମତା ରଖ | ଗାଡି କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ପରିସ୍ଥିତି ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ସତ୍ତ୍ୱେ ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଉତ୍ତାପ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ରୁଟିନ୍ ର ଯତ୍ନ ନେବା ଜରୁରୀ |

ସିଂହ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ |
ଜ୍ୟୋତିଷ କୁହନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇ ଘରେ ଏକ ଭଲ ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବେଳେବେଳେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର କ୍ଷମତା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଏକ ଛୋଟ କିନ୍ତୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ହାତରୁ ବାହାରିପାରେ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ତଦାରଖ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଗଳା ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ କାଶ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ :-
ଜ୍ୟୋତିଷ କୁହନ୍ତି, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସହଯୋଗ ସହିତ ତୁମେ ପାରିବାରିକ କଳହକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ପୌତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଭଡ଼ାଟିଆ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିବାଦ ବଢିପାରେ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ବଜେଟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହିତ ସହଭାଗୀ ହେବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ପରସ୍ପର ସହିତ ସହଯୋଗ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ତୁଳା ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ :-
ଜ୍ୟୋତିଷ କୁହନ୍ତି, ଯେକୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ହଠାତ୍ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଅଭାବୀ ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସେବାରେ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ବଢାଇବ | ଯଦି କୌଣସି ଯୋଜନା ଅପରାହ୍ନରେ ବିଫଳ ହୁଏ ତେବେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ | ପୁନର୍ବାର ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣ କିଛି ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ତୁମ ଅଧୀନରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ଉପଯୁକ୍ତ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବ | ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହୋଇପାରେ | ଗଣ୍ଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ହଠାତ୍ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ :-
ଗଣେଶଜୀ କୁହନ୍ତି, ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସବୁକିଛି ଚିନ୍ତା କର | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କାହାର ସାହାଯ୍ୟରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚର ହଠାତ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବା ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିପାରେ | ଘରର ବୟସ୍କ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଅଜାଣତରେ କ୍ରୋଧିତ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯେଉଁଠାରେ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା କରାଯାଉଛି ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି :-
ଜ୍ୟୋତିଷ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଯେକୌଣସି ବିଚାରାଧୀନ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଶେଷ ହୋଇପାରିବ। ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନ ଏବଂ ଆକାଂକ୍ଷାକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ସପ୍ତାହ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅ | ଜଣେ ବାହାର ଲୋକ ହେତୁ ଘରେ କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, କାହା ଉପରେ ନିର୍ଭର ନକରି ସମସ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଜେ ନିଅ | ମିଡିଆ ଏବଂ ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟବସାୟ ଉପଯୁକ୍ତ ସଫଳତା ପାଇପାରେ | ପରିବାରରେ ଏକ ଭଲ ପରିବେଶ ରହିବ | ଗାଡିରୁ କିମ୍ବା କୈାଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଖସିପଡି ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ |
ଜ୍ୟୋତିଷ କୁହନ୍ତି, ଅତୀତର ତିକ୍ତ ଅନୁଭୂତିରୁ ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ | ଯଦି ହଠାତ୍ କିଛି ହଜିଯାଏ କିମ୍ବା ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଏ, ତେବେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର କାମ ପାଇଁ ଏତେ ଦାୟିତ୍ take ନିଅ ନାହିଁ ଯେ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଏ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ବୁଦ୍ଧିମାନ ନୁହେଁ। ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତୁମର ନୀତି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା କାହା ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହୋଇପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ତାପ ସ୍ନାୟୁ ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

କୁମ୍ଭ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ |
ଜ୍ୟୋତିଷ କୁହନ୍ତି, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆପଣ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରି, ଆପଣ ସତେଜ ଏବଂ ଚାପମୁକ୍ତ ହେବେ | ପିଲା ସହିତ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ସମସ୍ୟାର ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ସମାଧାନ ଖୋଜ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ କୈାଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଅଫିସରେ ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ତୁମର ଧ୍ୟାନ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମୀନ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ
ଜ୍ୟୋତିଷ କୁହନ୍ତି, ଏହି ସମୟରେ ଉଭୟ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଉଚିତ ମୂଲ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ କଥା ହେବା ତୁମର ଉଭୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଦୁର୍ଗମ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ଦୂର ଅଞ୍ଚଳରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଘରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଚାଲିବା ଦ୍ୱାରା ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଥକାପଣ ହୋଇପାରେ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ଏହି ସୂଚନାକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କହିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚିତ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *