13

କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଶନି ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଏହି ସଂକେତ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହର ନିଜସ୍ୱ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି | ଯେତେବେଳେ ବି କୈାଣସି ଗ୍ରହ ତାର ସ୍ଥିତିକୁ ବଦଳାଇଥାଏ, ଏହାର ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଭାବ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦେଖାଯାଏ | ଯେତେବେଳେ ବି ଏକ ଗ୍ରହ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ସୂଚାଇଥାଏ | ସେହିଭଳି, ଯେତେବେଳେ ଶନି ଦେବ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ରାଶିଫଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସଙ୍କେତ ଦିଅନ୍ତି | ଏହି ପ୍ରଭାବଗୁଡିକ ସମୟ ସମୟରେ ଚିହ୍ନଟ କରି, ଏହାର ପ୍ରଭାବକୁ ହ୍ରାସ କରାଯାଇପାରେ | ରାଶିଫଳରେ ଶନି କିପରି ସଙ୍କେତ ଦିଅନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ | ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରତିକାର କ’ଣ?

କୁଣ୍ଡଳୀରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ଶନି ଦେଇଥାଏ ଏହି ସଂକେତ :-
ଯଦି ଶନିଙ୍କର ଅପ୍ରାକୃତିକ ଫଳାଫଳ କୈାଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିରେ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି |

– ରାଶିଫଳରେ ଶନିର ତ୍ରୁଟି ଅଛି, ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢିବାରେ ଲାଗେ | ଏବଂ ବିନା ଇଚ୍ଛାରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ |

rasi4

ଶନି ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଭାବ ଆରମ୍ଭ କରେ | ଏହି କାରଣରୁ ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ରୋଧିତ ହେବାକୁ ଲାଗେ | ଧର୍ମ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି | ଏଥି ସହିତ, ସେ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସରେ ଅଟକି ଯାଆନ୍ତି |

ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିରେ ଶନିର ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଭାବ ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ ସେ କିଛି ମିଥ୍ୟା ମାମଲାରେ ଫସି ରହିଯାଆନ୍ତି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତିର ସମ୍ମାନ କମିବା ଆରମ୍ଭ କରେ |

ଶନିଙ୍କ ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଅନେକ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ | ଅନେକ ଥର ବ୍ୟକ୍ତିର ଚାକିରି ଚାଲିଯାଏ |

sanii
ପଶୁ ଆକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ବଢିଯାଏ | ବ୍ୟକ୍ତି କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇପାରେ | ଏହା ଏକ କୁକୁର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ପଦକ୍ଷେପ | ରାଶିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଶନି ଦୋସକୁ ହ୍ରାସ କରିବା ପାଇଁ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ସୋରିଷ ତେଲ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏକ ସୋରିଷ ତେଲ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ |

ଲୁହା ସାମଗ୍ରୀ, କଳା ପୋଷାକ, ଉରାଡ, ସୋରିଷ ତେଲ, ପାଦୁକା ଇତ୍ୟାଦି ଦାନ ଏହି ଦିନ ବିଶେଷ ମହତ୍ତ୍ଵ ରହିଛି| ଏହି ଦିନ ମାଛକୁ ଅଟା ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ,ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏହା ଶନି ଦୋସ ପ୍ରଭାବକୁ ହ୍ରାସ କରିଥାଏ |

ଶନିବାର ଦିନ ସକାଳେ ଗାଧୋଇବା ପରେ ଓସ୍ତ ମୂଳକୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତେଲ କିମ୍ବା ସୋରିଷ ତେଲର ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ | କିଛି କଳା ତିଳ ମଞ୍ଜି ପକାଇ ଦୀପ ପ୍ରଜ୍ବଳନ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଦ୍ଵାରା ଶନି ବାଧା ଦୂର ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *