16

ଜୁନ ମାସର ମାସିକ ରାଶି ଫଳ, ମେଷ, ବୃଷ, ମିଥୁନ ଓ କର୍କଟ |

RASIPHALA

ଜୁନ 2022 ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | କରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ସମ୍ଭାବନା ଏବଂ ସଫଳତା ତଥା ଭବିଷ୍ୟତ ଏବଂ ଆଶା ଆଡକୁ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି | ଜ୍ୟୋତିଶ ବିଜ୍ଞ୍ୟାନୀ ପଣ୍ଡିତ ବିଜୟ ତ୍ରିପାଠୀ ବିଜୟ ଏହି ମାସରେ 12 ଟି ରାଶିର ମାସିକ ରାଶିଫଳ କିପରି ହେବ ସେ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। କେଉଁ ରାଶି ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ ଏବଂ କାହାକୁ ଆଉ କିଛି ଆହ୍ୱାନ ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଜୁନ 2022 ପାଇଁ ମାସିକ ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ | ଏହାର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ ଆମେ ମେଷ , ବୃଷ , ମିଥୁନ ଓ କର୍କଟ ରାଶିର ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଜାଣିବା ।

ତେବେ ଆଜିର ଏହି ଓଡିଆ ମାଷୀକ ରାଶିଫଳ ଭାଗ 1 ରେ ଆମେ ମେଷ , ବୃଷ , ମିଥୁନ ଓ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାସୀକ ରାଶିଫଳ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା । ଏହାର ଭାଗ 2 ଓ 3 ରେ ଆମେ ଅନ୍ୟ 8 ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ ସୁଚନା ଦେବୁ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ମେଷ ରାଶି – ଏହି ମାସରେ ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାର ଆଲୋଚନା ପରିସରରେ ପକ୍ଷପତିତା କରିବା ଫଳରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ସମାଲୋଚିତ ହେବେକୁ ପଡିପାରେ । କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ । ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଟି ଆଜି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଜରିଆରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ । ଅଫିସରେ ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ରହିବ । ଉଚ୍ଚାଧିକାରୀ ସମେତ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ । ବ୍ୟବହାରରେ ସଂଯମତା ରକ୍ଷା ନକଲେ ବିବାଦଗ୍ରସ୍ଥ ହୋଇ ପଡିବେ । ପୂର୍ବରୁ ଶତ୍ରୁତା କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରନ୍ତି । ମାତ୍ରାଧିକ ଭ୍ରମଣ ହେତୁକ କ୍ଳାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଆଳାପ ଆଲୋଚନା ପରେ ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ଵାଭାବିକ ହେବାରୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ଲାଭ କରିବେ ।

rasi4

ବୃଷ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା, ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ / ଶିଶୁ / ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସଫଳତା ଏବଂ ସୁଖ ମିଳିବ | ପିଲା ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆପଣ ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ପୋଷାକ କିଣି ପାରିବେ | ଏହାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ କମ୍ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ |

rasi1

ମିଥୁନ ରାଶି – ବିଷ୍ୟତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ଚିନ୍ତା ମନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ଆପଣଙ୍କ ଜିଦ୍ଦି ସ୍ଵଭାବ ଆପଣଙ୍କ ମାତାପିତାଙ୍କ ଶାନ୍ତି ଛଡେଇ ନେଇପାରେ । ନୂତନ ବାସଗୃହ, ଭୂମି କିମ୍ବା ଯାନବାହାନର ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବେ । ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସିନିଅରଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ପୂରଣ ହୋଇଯିବ । କିଛି ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମ୍ପାଦିତ ହେବାକୁ ଲାଗିବ । ଯଦି ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଛନ୍ତି ତେବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଏଥିପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ ଓ ନିଜର ପ୍ରାଥମିକତାକୁ ବଦଳି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହି ମାସରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ନୂତନ ପରିମାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଲାଗି ରହିବ । ଯଦି ପିଠି ଓ ଆଣ୍ଠୁ ବ୍ୟଥାରେ ପୀଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି; ତେବେ ଏହା ଅଧିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇପାରେ ।

କର୍କଟ: ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆପଣ ଭିତର ସାଜସଜ୍ଜା ଏବଂ ଲେଖା ଏବଂ ଘରର ଯତ୍ନ ଭଳି କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବେ | ଖାଦ୍ୟରେ ମଧ୍ୟମ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ, ଥଣ୍ଡା ଜିନିଷ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଋଣ ନେବା ଏବଂ ଋଣ ଦେବା ଉଭୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଝଗଡା ହେବ | ଘରେ ଶୁଭ କାମର ବାହ୍ୟରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲାବେଳେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ମନକୁ ହନ୍ତସନ୍ତ କରିବ ଏବଂ କିଛି ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ ହେବ |

ଏହାର ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଭାଗରେ ଆମେ ଅନ୍ୟ ରାଶି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବୁ । ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ରାଶି ଅନୁସାରେ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି , ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । କେବଳ ଲାଇକ କଲେ ଅନ୍ୟ 2 ଭାଗ ପଢି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *