10

ଏହି ରାଶି ପ୍ରେମ ଝୁଲଣାରେ ଝୁଲିଵେ, ବ୍ୟବସାୟରେ ମିଳିଵ ସଫଳତା ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ରାଶି କିଏ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିଠାରୁ ଏକ ନୂତନ ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏହା ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ଯେ ଏହି ସପ୍ତାହ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ହେବ | ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ମଧ୍ୟ ଏହି କୌତୁହଳ ଅଛି ଯେ ଏହି ସପ୍ତାହ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ, କିମ୍ଵା ସାଧାରଣ ଵା ଖରାପ ହେବ | ବାସ୍ତବରେ, ଆମ ଜୀବନରେ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଦିନ, ମାସ ଏବଂ ବର୍ଷ ପରି, ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟ ଏକ ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ |

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଗମନାଗମନ ଗ୍ରହ ତୁଳା, ମଙ୍ଗଳ ଶୁକ୍ର ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି, ଆରିସରେ ରାହୁ, ଲିବ୍ରାର କେଟୁ ଏବଂ କୁମ୍ଭରେ ଶନିରେ ଗତି କରିବେ | ମେ 23 ରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ ଏବଂ ମେ 25 ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ରୋହିଣୀ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ମେ 25 ରୁ 29 ଆରମ୍ଭ ହେବ |

ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହରେ ସାତ ଦିନ ଅଛି, ଏହିପରି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଦଶା ଏବଂ ଗୋଜର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ଗ୍ରହଗୁଡିକ ହେତୁ, ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, କାରବାର, ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବା ସ୍ୱାଭାବିକ | ବାସ୍ତବରେ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଦ୍ୱାରା ଶୁଭ ଏବଂ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଘଣ୍ଟା ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ଯାହା ଆମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଏଠାରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ରାଶିଫଳ ସଙ୍କେତ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କର ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଜାଣିପାରିବେ ଏବଂ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟିପ୍ସ ଗ୍ରହଣ କରି ଏହି ସପ୍ତାହକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିପାରିବେ |

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ, ପରିବାର, ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନ କିପରି ହେବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ, କିଏ ପ୍ରେମ ପାଇବ, କିଏ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଇବ, କିଏ କ୍ୟାରିଅରରେ ଉଡ଼ାଣ ପାଇବ, କିଏ ବିପୁଳ ଧନ ପାଇବ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶି ପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁହାଯାଇଛି ,

ବିଭିନ୍ନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କି ପ୍ରକାର ସପ୍ତାହ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ,

ମେଷ ଆରୋହଣ:
ମେଷ ଆରୋହଣକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ଲାଭ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଦେଶବାସୀ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ସିକ୍ୟୁରିଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନେ କିଛି ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତେଣୁ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ଶତ୍ରୁ ଧ୍ୱଂସ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପରେ ଆପଣ ଧନ କ୍ଷୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପିଲାମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ସହଭାଗୀତା ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ଏବଂ ଦେଶୀଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ରହିଛି |

rasi4
ବୃଷ ଆରୋହଣ:
ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ଲାଭ ହେବ | ନିବେଶ ଏବଂ ସିକ୍ୟୁରିଟିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଦେଶୀ ପିଲା ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ କୈାଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଦେଶୀଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ନରମ ହେବ | ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଏକ ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ଆରୋହଣ:
ମିଥୁନ ଆରୋହଣକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ଚାଲିବ ଏବଂ ସେଠାରେ ଲାଭ ହେବ | ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ସିକ୍ୟୁରିଟିରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ଏବଂ ଦେଶୀ ପିଲାମାନେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏକ ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ତୀର୍ଥସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ଦେଶୀ ପିଲା ସଫଳତା ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ ଆରୋହଣ:
କର୍କଟ ଆରୋହଣକାରୀମାନେ ଆବଣ୍ଟନର ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ପିଲାମାନେ ଏକ ବଡ଼ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ସ୍ଥିତି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ ଏବଂ କୈାଣସି ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିବ ନାହିଁ | ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ସିଂହ ଆରୋହଣ :-
ସିଂହ ଆରୋହଣକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କାମ କରିବ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଅଧିକ ଲାଭ ହେବ ନାହିଁ | ଭାଗିଦାରୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ଠକେଇ ଥିବାବେଳେ ନିବେଶ ଏବଂ ସିକ୍ୟୁରିଟିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଦେଶୀ ପିଲାମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ କ problem ଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ | ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି :-
କନ୍ୟା ଆରୋହଣକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ଲାଭ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିପାରେ, ଯାନବାହାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଚଳାଇଥାଏ | ସ୍ଲିପ୍ ପରୀକ୍ଷଣରେ ଦେଶୀ ପିଲା ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ ଦେଶୀଙ୍କର କଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ | ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି :-
ତୁଳା ଆରୋହଣକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ସେଠାରେ ଲାଭ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ସିକ୍ୟୁରିଟିରୁ ଲାଭ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଦେଶୀ ପିଲାମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଦେଶୀ ଜୀବନରେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ କୈାଣସି ସଫଳତା ମିଳିବ ନାହିଁ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି :-
ବିଛା ଆରୋହଣର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରୁ ଉପକୃତ ହେବେ, ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲରେ ଯିବ | ନିବେଶ ଏବଂ ସିକ୍ୟୁରିଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବା ପାଇଁ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ସହଭାଗୀତା କ୍ଷତି କିମ୍ବା କ୍ଷତି ଘଟାଇବ | ଦେଶୀ ପିଲା ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

bichhaଧନୁ ରାଶି:
ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ଲାଭ ହେବ, କିନ୍ତୁ ବିନିଯୋଗ ଦିଗ ସିକ୍ୟୁରିଟିରେ କୈାଣସି ଲାଭ ହେବ ନାହିଁ | ଦେଶୀ ଭାଇମାନେ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଅଭାବ କରିବେ କିମ୍ବା ଶତ୍ରୁତା ହୋଇପାରେ | ଦେଶୀ ପିଲାମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଦେଶୀ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ କୈାଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ | ଦେଶୀଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ନରମ ହୋଇପାରେ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ମକର ରାଶି ଆରୋହଣ:
ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ ନାହିଁ, କିମ୍ବା ସେମାନେ ଭଲ କରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ସିକ୍ୟୁରିଟିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ ନାହିଁ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଦେଶୀ ପିଲାମାନେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ, ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି :-
କୁମ୍ଭ ଆରୋହଣକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିବ ନାହିଁ, ସାଧାରଣ ଲାଭ ହେବ, ସାଧାରଣ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିବ | ବ୍ୟକ୍ତି ନିବେଶ ଏବଂ ସିକ୍ୟୁରିଟିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | ଘରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ, ମା’ରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପିଲାଟି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ କୈାଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ | ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି :-
ମୀନ ଆରୋହଣକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ଲାଭ ହେବ | କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ନିବେଶ ସିକ୍ୟୁରିଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ ନାହିଁ | ସେମାନେ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏଥିରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ମୂଳ ପିଲାଟି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବ, କୈାଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ କୈାଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ | ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ସ୍ଥାୟୀ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ଏହି ସୂଚନାକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କହିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚିତ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *