14

ଶୋଇଥିବା ଭାଗ୍ୟକୁ ଚମକାଇଵ ଏହି 4ଟି ରତ୍ନ, ହୋଇଥାଏ ଧନର ବର୍ଷା |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ରତ୍ନଭଣ୍ଡାରଗୁଡିକ ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ରତ୍ନଭଣ୍ଡାରରେ ଉପସ୍ଥିତ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଖରାପ ପ୍ରଭାବକୁ କମାଇବା ପାଇଁ ରତ୍ନ ବହୁତ ସହାୟକ ହୋଇପାରେ | ରତ୍ନ ପିନ୍ଧିବା ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଆପଣ ସର୍ବଦା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଯଦି ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଫଳାଫଳ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଚାରୋଟି ରତ୍ନ ମଧ୍ୟରୁ ଯେକୌଣସି ଗୋଟିଏ ପିନ୍ଧି ପାରିବେ | ଏହି ରତ୍ନ ପିନ୍ଧିଵା ଦ୍ଵାରା ଶୋଇବା ଭାଗ୍ୟ ପୁଣି ଜାଗ୍ରତ ହୁଏ ବୋଲି କୁହାଯାଏ ,

ଭାଗ୍ୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ରତ୍ନ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ :-

ସୁବର୍ଣ୍ଣ ରତ୍ନ :-
ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ଥାଏ, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ରତ୍ନ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ | ବୃହସ୍ପତି ଏହି ରତ୍ନର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି | ଏହା ସହିତ, ଗୋଲଡେନ୍ ରତ୍ନ ହେଉଛି ଟୋପାଜ୍ ର ଅପାରାଟନା | ତେଣୁ, ଏହି ପଥର ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ଧନ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ଶସ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

pathara 2ଜଡେ ଷ୍ଟୋନ :-
ଜଡେ ଷ୍ଟୋନ୍ ଡ୍ରିମ୍ ଷ୍ଟୋନ୍ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା | କାରଣ ଏହାର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାର ଶକ୍ତି ଅଛି | ଏହି ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ, ସାହସୀ ହୋଇଯାଏ | ଏହା ସହିତ, ଏହି ରତ୍ନ ଭାଗ୍ୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଏହି ରତ୍ନ ପିନ୍ଧି କଦାପି ଅର୍ଥର ଅଭାବ ହୁଏ ନାହିଁ |

ମାକ୍ଷିକ ରତ୍ନ |
ଏହି ରତ୍ନ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ରତ୍ନ ପଥର ଏକ ପ୍ରକାର ଖଣିଜ ପଦାର୍ଥରୁ ଯାହା ଗନ୍ଧକରୁ ମିଳିଥାଏ | ଏହି ରତ୍ନ ପିନ୍ଧି ବ Intell ଦ୍ଧିକ ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ହୁଏ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ପୂରଣ ହୁଏ ଏବଂ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ | ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ପଥର ପିନ୍ଧିବା ଶୁଭ ହେବ |

ବାଘ ରତ୍ନ
ଏହି ରତ୍ନ ପିନ୍ଧିବା ସିଂହ ପରି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ସାହସ ଆଣିଥାଏ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆସେ | କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ରତ୍ନ ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ଶୋଇବା ଭାଗ୍ୟ ଜାଗ୍ରତ ହୁଏ | ଏହି ପଥର ପିନ୍ଧି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହଗୁଡିକ ରାଶିଫଳରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୁଅନ୍ତି | ସୋମବାର ଏହି ପଥର ପିନ୍ଧିବା ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଜାଣଲେ କେଉଁ ରତ୍ନ ପିନ୍ଦିଲେ କଣ ହୁଏ ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *