rasi

୧ ଜୁନ ବୁଧବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଢ ମନୋବଳ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ସଙ୍ଗୀତ ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ସରକାରୀ ସେବା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଅନେକ ଦିନ ପାଇଁ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସଫଳ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ପଦ୍ଧତି ଆସିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଜ୍ୟ ବ୍ୟାପାର ସପକ୍ଷରେ ସମାଧାନ ହେବ। ଜୀବନରେ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ହଠାତ୍ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ଚିହ୍ନଟ କରିବେ | ସଠିକ୍ ସମୟରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଚମତ୍କାର ହେବ | ପେଟ ବ୍ୟାଧିରେ ପୀଡିତ ହେବା ସମ୍ଭବ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସାହସର ସହିତ ନୂତନ ଆଶା ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି, ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ବିଷୟରେ କିଛି ରହସ୍ୟ ଜାଣିପାରନ୍ତି | ଆଜି, କର୍ମ ପ୍ରତି ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଦେଇପାରେ | ଚାକିରିରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ କିନ୍ତୁ ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ଆୟ ସେମାନଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀ ପରାସ୍ତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ପରିବାରର ଛୋଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ, ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ବୌଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ ତୁମର ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଧାରଣା ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଯେକୌଣସି ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ପୁରା ପରିବାର ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସହମତ ହେବେ। ସାମାଜିକ ଭାବରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ | କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରକୃତିରେ କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଆସିବ, ତେଣୁ ତୁମର ଆଚରଣର ଯତ୍ନ ନିଅ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ମାନସିକ ଅଭାବ ହେତୁ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ତୁମର କାଗଜ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇନାହିଁ, ତୁମର କାମ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ବହୁତ ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବେକାରୀ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ଆପଣ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ସମସ୍ତ ଉପାୟ ଦ୍ୱାରା ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ବଡ ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରିବେ ଏବଂ ଏଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପାଇବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା ରାଶି : ତୁମ ପିଲାଙ୍କ ସଫଳତା ଠାରୁ ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଏକ ଉପାୟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମହିଳାମାନେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି ରଖିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର ବାହାରକୁ ଆସିପାରେ | ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ। ଠିକ୍ ସମୟରେ ଭୋଜନ ଖାଆନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଯେ କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କ ନିକଟତର ହେବ | ମହିଳା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ଅବଧିରେ, କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଘରେ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚାକିରିରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ଅଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ମାମଲାରେ ଧରାପଡ଼ନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହରାଇ ପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ମନୋବଳ ଜୁଆର ପରି ବଦଳିଯିବ | ମାନସିକତା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଲ ଭାବନ୍ତୁ | ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ଶ୍ରମ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି କାମ ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ପାଇପାରିବେ | ଧନର ଆଗମନ ପାଇଁ ଏକ ରାସ୍ତା ରହିବ | ବୁଝାମଣାରେ ବହୁତ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ଅଂଶ ରହିବ | ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଯତ୍ନର ସହ ପରିଚାଳନା କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବଡ଼ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରଗତିର ବାଧାବିଘ୍ନ ସମାପ୍ତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *