3

୧ ବର୍ଷ ପରେ ୩ଟି ରାଶି ଉପରେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ପଡ଼ିବ କୃପା ହେବ ଧନ ବର୍ଷା |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ବୌଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହ ଏକ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ବ୍ୟବଧାନରେ ଗତି କରେ | ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନର ପ୍ରଭାବ ସିଧାସଳଖ ମାନବ ଜୀବନ ଉପରେ ପଡିଥାଏ ଏବଂ ଏହି ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଗଭୀର ଭାବେ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ , ବୌଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରାହୁ ଗ୍ରହର ସମ୍ପର୍କ ଅଂଶୀଦାର, ଭ୍ରମଣ, ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ, ମହାମାରୀ, ରାଜନୀତି ଇତ୍ୟାଦି ସହିତ ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି | ତେଣୁ, ରାହୁ ଦେବଙ୍କ ଗମନାଗମନ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ 3 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯାହା ପାଇଁ ଏହି ଗମନାଗମନ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ଏହି 3 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ କ’ଣ?

ମିଥୁନ: ରାହୁ ଗ୍ରହ ଆପଣଙ୍କ ଗମନାଗମନ ରାଶିରୁ ଏକାଦଶ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି | ଯାହାକୁ ଆୟ ଏବଂ ଲାଭର ସ୍ଥାନ କୁହାଯାଏ | ତେଣୁ, ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବିଦେଶୀ ଦେଶ ସହିତ ଜଡିତ ତେବେ ଭଲ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ଏଥି ସହିତ, କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମିଥୁନ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଦ୍ୱାରା ଶାସିତ ଏବଂ ବ ed ଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବୁଧ ବ୍ୟବସାୟର ଦାତା ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ତେଣୁ, ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆପଣ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଲାଭର ଦୃଢ ସଙ୍କେତ ଦେଖାଉଛି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରାଜନୀତିରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସଙ୍କେତ ଅଛି | ତଥାପି, ଏଠାରେ ଦେଖାଯିବାକୁ ଥିବା ବିଷୟଟି ମଧ୍ୟ ହେବ ଯେ ରାହୁ ଗ୍ରହ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ କେଉଁ ଘରେ ଏବଂ କେଉଁ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଭଲ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ |

mithun
କର୍କଟ: ରାହୁ ଦେବ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଦଶମ ଘରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି | ଯାହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟର କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ଚାକିରିର ଭାବନା କୁହାଯାଏ | ତେଣୁ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଅଫର୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯେଉଁମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାହା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେହି ସମୟରେ, ଆପଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯାନ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତିର ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ ପାଇବା ପାଇଁ ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହ ଦ୍ୱାରା କର୍କଟ ଶାସିତ | ତେଣୁ, ଏହା ଦେଖିବାକୁ ହେବ ଯେ କେଉଁ ରାଶିରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଉପସ୍ଥିତ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ରାହୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ କିପରି? ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆପଣ ଏକ ମୋତି ପିନ୍ଧିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣ ଭଲ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ : ରାହୁ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | କାରଣ ରାହୁ ଦେବ ତୁମର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିଛନ୍ତି | ଯାହାକୁ ଟଙ୍କା ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟର ଘର କୁହାଯାଏ | ତେଣୁ, ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସେହି ସମୟରେ, ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ସାହସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଧ୍ୱଂସ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୀତିରେ କଠିନ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

rasi4

ଏହାର ଅର୍ଥ ଯେକୌଣସି ପଦବୀ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯଦି ଆପଣ ସେୟାର ଏବଂ ଲଟେରୀରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ କରିପାରିବେ | ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ବୃହସ୍ପତି ହେଉଛି ମୀନ ଚିହ୍ନର ପ୍ରଭୁ | ତେଣୁ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ସହିତ ଜଡିତ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନେ ଭଲ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ଏହା ସହିତ, ଏହା ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯେ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ଏବଂ ରାହୁ ଦେବଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ରାଶି ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ କିପରି? ତାହା ହେଉଛି, ସେମାନେ ପରସ୍ପର ସହିତ କିପରି ଜଡିତ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଟଙ୍କା ଦେଇପାରେ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ଏହି ସୂଚନାକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କହିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚିତ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *