4

ଆରୋହଣ ଅନୁସାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ରାଶିଫଳ କିପରି ରହିବ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ତୁମର ଆରୋହଣ ଉପରେ ଆଧାର କରି କାଳଶାନ୍ତି ଅନୁସାରେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଜାଣିବା , ପାରିବାରିକ ଜୀବନ, ​​ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଅବସ୍ଥା କିପରି ରହିବ ଏବଂ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ତୁମେ କ’ଣ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ, ତୁମ ପାଇଁ କ’ଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ କ’ଣ ଅଛି ତାହା ମଧ୍ୟ ଜାଣ | ଅସୁବିଧାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ମେଷ ରାଶି ଆରୋହଣ:
ଏହି ସପ୍ତାହରେ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଭଲ ବ୍ୟବସାୟର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ବୀରତ୍ୱ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ପାଇଁ ନୂତନ ମାର୍ଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣଙ୍କର ଜମି କିମ୍ବା ଘର ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଦୂର ହୋଇପାରିବ |

ବୃଷ ରାଶି:
ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାନ୍ସରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଫିସର ଶ୍ରେଣୀ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |

rasi4ମିଥୁନ ଆରୋହଣ:
ଏହି ସପ୍ତାହରେ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କାମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନଶୌଳୀ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ | ସପ୍ତାହର ପ୍ରାରମ୍ଭ ଅଂଶ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ମହଙ୍ଗା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଦୌନନ୍ଦିନ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ |

କର୍କଟ ଆରୋହଣ:
ଏହି ସପ୍ତାହରେ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ସପ୍ତାହ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟ ଭାଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ମିଲ୍ ଚାଲିବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ, କିଛି କାମ ପାଇଁ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବଢିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଉନ୍ନତ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ଆରୋହଣ:
ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ଵ ପାଇପାରନ୍ତି | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଲାଭର ନୂତନ ଉପାୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଳିପାରିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ, କିଛି ଧାର୍ମିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସମ୍ଭବ | ଭ୍ରମଣ ଏକ ରାଶି ହୋଇପାରେ |

rasi

କନ୍ୟା ଆରୋହଣ:
ଏହି ସପ୍ତାହରେ କନ୍ୟା ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଡିଲ୍ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ବାପାଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ସପ୍ତାହର ଶେଷ ଭାଗ ପ୍ରେମିକ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ସଫଳତା ଦେଇପାରେ |

ତୁଳା ଆରୋହଣ:
ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅଂଶ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ସହିତ ରହିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ରହିବ | ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟଭାଗରୁ, ତୁମେ ଦେଖିବ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେଉଛି | ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ କରିପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ମିଶ୍ରିତ ରହିବ | ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଖିବେ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ | ଚାକିରି ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି |

ବିଛା ଆରୋହଣ :
ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଵିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଲାଭ ଏବଂ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ଶ୍ରେଣୀ ମଧ୍ୟରେ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟଭାଗ ଅଂଶ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ସହିତ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ | ମୁଦ୍ରା ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି:
ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଜାରି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟିକ ସହଭାଗୀତା ଦୃଢ ହେବ | ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ କାମଟି ଚାଲିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର କିଛି ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

dhanu
ମକର ରାଶି ଆରୋହଣ:
ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆୟ ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କିଛି ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସପ୍ତାହ ମଝିରେ, ଆପଣଙ୍କ ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖ | ଆପଣ କିଛି ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ ଆରୋହଣ:
ଏହି ସପ୍ତାହରେ କୁମ୍ଭାର ଲୋକମାନେ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଘର, ଜମି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆୟର ନୂତନ ଉପାୟ ପାଇପାରିବେ | ଯେକୌଣସି ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସପ୍ତାହର ଶେଷ ଭାଗରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କର | ଭ୍ରମଣ ଏକ ରାଶି ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ଆରୋହଣ:
ଏହି ସପ୍ତାହରେ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ କରିବ ଏବଂ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ସପ୍ତାହ | ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ରହିବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସପ୍ତାହ ମଝିରେ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଏହି ସପ୍ତାହ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସପ୍ତାହର ଶେଷ ଭାଗ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ଏହି ସୂଚନାକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କହିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚିତ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *