5

ରାଶି ଅନୁସାରେ କରନ୍ତୁ ଦାନ ଧର୍ମ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଲାଭ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଶନି ଦେବ ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ମାସର ଅମାବାସ୍ୟାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏଥର ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ମାସର ଅମାବାସ୍ୟା 30 ମଇରେ ପଡୁଛି | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଶନି ଜୟନ୍ତୀ ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କହିବା ଯେ ଏହି ଦିନରେ ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ବିଶେଷ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ | ବାସ୍ତବରେ, ଶନି ଜୟନ୍ତୀ ଦିନ, ଶାନଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ଦେଇ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉପାସନା କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଏହା ସହିତ, ଯଦି ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଦିନ ଦାନ କରାଯାଏ, ତେବେ ଏହାର ଏକ ବିଶେଷ ଲାଭ ଅଛି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ମେଷ ଏବଂ ବୃଷ – ଶନି ଜୟନ୍ତୀ ଦିନ, ଯଦି ଆପଣ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୋରିଷ ତେଲ ଏବଂ କଳା ତେଲ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ | ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କଳା କମ୍ବଳ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ |

rasi4
ମିଥୁନ ଏବଂ କର୍କଟ – ମିଥୁନ ଏବଂ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ଦିନ ଉରାଡ ଡାଲି, କଳା ତେଲ ଏବଂ ସୋରିଷ ତେଲ ଦାନ କରିପାରିବେ |

ସିଂହ ଏବଂ କନ୍ୟା – ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଓମ୍ ଭରୌଵାୟ ନମ୍ଃ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍ | ସମାନ କନ୍ୟା ଲୋକମାନେ କଳା ଛତା ଏବଂ ଚମଡା ଜୋତା ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ଏବଂ ଵିଛା – ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ କଳା ପୋଷାକ ଏବଂ କଳା ଛତା, ସୋରିଷ ତେଲ ଇତ୍ୟାଦି ଦାନ କରିପାରିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସ୍କର୍ପିଓ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଲୁହା ଜିନିଷ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ |

rasi1
ଧନୁ ରାଶି ଏବଂ ମକର ରାଶି – ଶନିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବାକୁ, ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଓମ୍ ପ୍ରମ୍ ପ୍ରେମ୍ ସାସ୍ ଶାନେଇ ନମ୍ଃ ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ସହିତ, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ଦିନ ପଶୁ ଏବଂ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ଶସ୍ୟ ଏବଂ ଜଳ ଦେବା ଉଚିତ୍ |

କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମୀନ – କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୁଷ୍ଠରୋଗୀ ରୋଗୀଙ୍କୁ ଔଷଧ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ | ସୋରିଷ ତେଲ, କଳା ତେଲ ମଞ୍ଜି ଏବଂ ଔଷଧ ମୀନ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ଏହି ସୂଚନାକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କହିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚିତ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *