3

40 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ, ମଙ୍ଗଳ ଏହି ରାଶିରେ ପକାଇବ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଦୁଇ କିମ୍ବା ଅଧିକ ଗ୍ରହ ଏକ ରାଶିରେ ଆସନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଏହାକୁ ଏକ ସଂଯୋଗ କୁହାଯାଏ | ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମିଶ୍ରଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର ଜୀବନ ଉପରେ ଭଲ ବା ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ 22 ମେ 2022 ଦିନ 05:09 ରେ ମଙ୍ଗଳ କୁମ୍ଭ ଛାଡି ମୀନରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ 27 ଜୁନ୍ 2022 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶିରେ ରହିବେ। ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହଟି ପୂର୍ବରୁ ମୀନରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲା | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଙ୍ଗଳ-ଗୁରୁଙ୍କର ଏକ ସଂଯୋଗ ଅଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଉପକାରୀ ଏବଂ କିଛି ଲୋକ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

ମେଷ :-
ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ସ୍ଥାନରେ ରହିବ | ଦେବ ଗୁରୁ ବ୍ରହ୍ମସ୍ପତି ଏଠାରେ ବସିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରକୁ ଯିବା, ମେଷରେ ପ୍ରଭୁ, ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ ନାହିଁ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସବୁକିଛି ପାଇଁ ଟିକେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା ସହିତ, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |

rasi4
ସିଂହ ରାଶି :-
ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଗୁରୁଦେବ ବୃହସ୍ପତି ବସିଛନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଟିକେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟଥା, ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପୌତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିବାଦ ଵଢାଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି :-
ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଅଷ୍ଟମ ସ୍ଥାନରେ ରହିବ | ଯେଉଁଠାରେ ଦେବ ଗୁରୁ ବ୍ରହ୍ମସ୍ପତି ବସିଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହୋଇପାରେ | କୈାଣସି ବଡ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଗୋଟିଏ କାରଣ ପାଇଁ ଅଦାଲତକୁ କୋର୍ଟକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *