rasi

୩୧ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବଡ ବିପଦ ରହିଛି |

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏପରି ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମତାମତ ନିଅନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆମେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କିମ୍ବା କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସମାନତା ରହିବ | ଆଜି ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଟଙ୍କା ରଖିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଉଭୟ ଦିନ ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ହେଉଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ବଡ ଲାଭ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ, ଏହି ଦିନ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ କିଛି ବାଧା ଆଣିପାରେ | ଆଜି ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରାଯିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ମନ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆଜି ଏହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଟିକିଏ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ: ଏହି ଦିନ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରେ | ଆଜି ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ ରୋଜଗାରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ପରିସ୍ଥିତି ଏକ ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରକୃତିର କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ପାଇଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ତୁମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ସାମାନ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ | ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର କାମ କରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଯନ୍ତ୍ରର ବ୍ୟବହାର, ଯାନ କିଛି ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ସମାଧାନ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଦୁର୍ବଳ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଏହି ସବୁ ବ୍ୟାଟ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରି ଯଥାସମ୍ଭବ ଅଗ୍ରଗତି କଲ | ଆଜି ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ସାକ୍ଷାତ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି କାମରୁ କିଛି ସମୟ ଛୁଟି ନିଅ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଈଶ୍ଵରଙ୍କ ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ମୋଟ ଉପରେ, ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରିୟ କଲେଜ କିମ୍ବା ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଭଲ କ୍ଳବ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ନିକଟତର ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି କୁମ୍ଭ ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କିଛି ନୂଆ କିଣିବା ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହ ନେବାରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ପରିବାରର କେହି କିମ୍ବା ପିଲାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ମନ ଟିକେ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଶେଷରେ, ଯଦି ଆମେ ମୀନ ରାଶି କହିବା, ତେବେ ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି, ସେମାନେ ଏକ ପ୍ରକାର ବଡ ସଫଳତା କିମ୍ବା ବୃତ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜଣେ ସେମାନଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସକୁ ବଦଳାଇବାର ଆଶା କରାଯାଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ଓ ବିବ୍ରତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *