13

ଏହି ରାଶିମାନେ ହବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଧନବାନ l

RASIPHALA

ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। କିଛି ଲୋକ ଖାଦ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶିଳ୍ପରେ ଲାଭ ଉପାର୍ଜନ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଯଥେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ୱ ଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚାପ ଆଜି କମ୍ ହେବ। ପରିବାର ସହିତ କିଛି ଗମ୍ଭୀର ଜିନିଷ ଥାଇପାରେ, ଯାହାକୁ ତୁମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଲୁକ୍କାୟିତ ଶକ୍ତି ବାହାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ବୃତ୍ତି ବୃତ୍ତିରେ ଚାକିରି ସଂଖ୍ୟା କମ୍ ହେବ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ।

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଜିନିଷ ଟିକେ ସ୍ଥିର ରହିପାରେ। ସମ୍ପର୍କ ସମୟ ନେବା ଏବଂ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି। ସଜାଗ ରୁହ। ଦ୍ଵିତୀୟରେ ସିଂହ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସିପାରେ। ଆପଣ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜିନିଷଗୁଡିକ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ କିନ୍ତୁ କିଛି ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ହୋଇପାରେ। ତୁମ ଚାରିପାଖରେ କିଛି ଅଦ୍ଭୁତ ଗତି ଅନୁଭବ କରିବ। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ।

rasi4

ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ପ୍ରତାରଣା କିମ୍ବା ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ବୃତ୍ତି ଆର୍ଥିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ। କିଛି ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଅନୁତାପ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆବଶ୍ୟକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଦୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ। କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରଣାକୁ ଦମନ କରିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ ନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚର୍ମର ଆଲର୍ଜି ଏବଂ ଗଳା ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ। ତୃତୀୟରେ ମକର ରାଶି ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟିକିଏ କୂଟନୈତିକତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଅଗ୍ରଗତି ଦେଇପାରେ।

ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ସବୁରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାଥମିକତା ବିଷୟରେ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ। ତୁମେ ଏତେ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ପୋତି ହୋଇଛ, ତୁମର ଭାବନାକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି। ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସ୍ଥିତି ପାଇବେ ଏକ ବିରତି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରହିବ। କ୍ୟାରିଅର୍ କିଛି ଜିନିଷ ତୁମର କ୍ୟାରିଅର୍ ସାମ୍ନାରେ ଟିକେ ଅଟକି ଯିବ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ତୁମର ବହୁତ ଉପଭୋଗ୍ୟ ସମୟ ରହିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *