8

ଏହି ୭ ଦିନରେ ୬ଟି ରାଶି ହେବେ କୋଟିପତି ଜାଣିରଖନ୍ତୁ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ସମସ୍ତ 12 ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ 9 ଟି ଗ୍ରହ ଏବଂ 27 ଟି ନକ୍ଷତ୍ରର ସ୍ଥିତି ଆଧାରରେ ଗଣନା କରାଯାଏ | କେତେକ ଗ୍ରହ ଏହି ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର, କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଛୋଟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ |

ମେଷ – ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଟିକେ ସ୍ୱାର୍ଥପର ରହିବେ | ବେତନ ପ୍ରାପ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହେବ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମନୋବଳ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପ୍ରକୃତି ଉପଭୋଗ କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାରର ସନ୍ଧାନରେ ବୁଲୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସପ୍ତାହର ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧରେ, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୈାଣସି ଭଲ ଖବର ପାଇବାରେ ଘରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଦେଖାଯିବ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି –

ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଏକ ଅଂଶ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସେବକମାନେ ଆଜି ଅଫିସରେ ଉଭୟ ସିନିୟର ଏବଂ ଜୁନିଅରଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ 3-4 ଦିନ ପାଇଁ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର, ଏହା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି :-

ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରନ୍ତି ସେମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ , ବସ୍ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ବିଷୟରେ କହିବେ | ତୁମର ସମସ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଆଡକୁ ରହିବ | ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟଭାଗରେ, ସୁବିଧାଜନକ ତଥା ଭ୍ରମଣରେ ପକ୍କାଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏକ ବଡ ଦାୟିତ୍। ପାଇପାରିବେ | ତେଣୁ ସେଠାରେ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ |

mithun
କର୍କଟ ରାଶି :-

ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ, କ୍ୟାରିୟର ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ଦେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ |

ସିଂହ ରାଶି :-

ଯଦି ଆପଣ କୈାଣସି ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିସାରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏଥିରୁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ପ୍ରକଳ୍ପର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏହା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିବାର ବିଷୟ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏକ ଯାତ୍ରା ସୁଖଦ ଏବଂ ସଫଳ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଏହି ସପ୍ତାହରେ ମିଳିପାରିବ | ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ପରି ଏକ ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟାରେ ପରିଣତ ହେବ, ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ, ଠିକ୍ ସମୟରେ ଏହାର ଚିକିତ୍ସା କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି –

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ, ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମ ଭିତରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଜନ୍ମ ହେବ | କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଗର୍ବରେ ପରିଣତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବାରେ ସହାୟକ ହେବେ | ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଯଦି ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା, ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସମସ୍ତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଦୂର ହୋଇଯିବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପୁଣି ଥରେ ଜିତିବ | ଯୋଗ କରିବା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ ଯେପରି କୈାଣସି ରୋଗ ନ ଆସେ |

ତୁଳା ରାଶି :-

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଯାହା ବି ସମସ୍ୟା ଆସୁଛି, ସେଗୁଡିକ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ହଟାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟଭାଗ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଏବଂ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡ଼ିକ ସଠିକ୍ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କେବଳ ଅଫିସରେ ନୁହେଁ ଘରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାରେ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପାଗ ବଦଳିବା ହେତୁ କାଶ ଏବଂ ଥଣ୍ଡା ଭଳି ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

ବିଛା ରାଶି-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କୈାଣସି ଅବହେଳା ଆପଣଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବ | ମହିଳାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା, ସେମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଏହି କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବାରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ସାଥୀ ବିଷୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ, ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି –

ଚାକିରୀ ପାଇଁ ବୁଲୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଆସିଛି | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ 2-3 ଦିନ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଥ ଅଟକି ଯାଇପାରେ, ଯତ୍ନର ସହ କାମ କରିପାରିବ | କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଫଳାଫଳ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଯୋଜନାଗୁଡିକରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଉପହାର ପାଇପାରିବ | ଏକ ପ୍ରକାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ |

dhanu
ମକର ରାଶି-

ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜିର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ସ୍ଥଗିତ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ତ୍ୟାଗ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଜୀବନରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କିଛି ଟେନସନ ହେବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ ହେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମ ଏବଂ ବସ୍ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟଭାଗରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ | ଉପଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ରୁଟିନ୍ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର, ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି :-.

କୁମ୍ଭ ସଙ୍କେତ ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଏହି ସପ୍ତାହର କିଛି ଦିନ | ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବେ | ସପ୍ତାହର ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧରେ, ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଆଗମନ ହେତୁ ଘରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଦେଖାଯିବ | ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ କୈାଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ସହିତ ଥରେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକାକୀ ସମୟ ବିତାଇବା ପାଇଁ କୈାଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ | ପତିସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : –

କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବିଶେଷକରି ଯେଉଁମାନେ ଭାଗିଦାରୀରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଭଲ ଟଙ୍କା ପାଇବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଉତ୍ସାହର ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୈାଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକ ଗାଡି କିମ୍ବା ଅବତରଣ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହଟି ଶୁଭ ହେବ | କଠିନ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧୁର ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଟିକିଏ ସତର୍କତାର ସହିତ ପାଦ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ଅବିବାହିତ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆସିପାରେ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ଏହି ସୂଚନାକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କହିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚିତ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *