11

୧୫-୨୦ ମିନିଟ କାମ ଆପଣଙ୍କୁ କରିବ କୋଟିପତି |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଘରେ ବସି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଉପାୟ:
ଯଦି ଆପଣ ପଢିବା ଏବଂ ଲେଖିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଅଧିକ ଲେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଲଗିଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କେବଳ 15 ରୁ 20 ମିନିଟରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ଲଗ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବ୍ଲଗ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ତିଆରି କରିବାକୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ଗୁଗୁଲର ମାଗଣା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ବ୍ଲକ୍ସପଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ ତେବେ ଆପଣ ୱର୍ଡପ୍ରେସ୍ କୁ ଯିବା ଉଚିତ | ବ୍ଲକ୍ସ୍ପଟ୍ ତୁଳନାରେ ୱାର୍ଡପ୍ରେସ୍ ରେ ବ୍ଲଗିଂ ପାଇଁ ଆମେ ବହୁତ ଅଧିକ ସୁବିଧା ପାଇଥାଉ | ଗୁଗୁଲ୍ ଆଡସେନ୍ସ ଏବଂ ଆଫିଲିଏଟ୍ ମାର୍କେଟିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ଲଗ୍ କିମ୍ବା ୱେବସାଇଟକୁ ଭଲ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଆଣି ଆପଣ ଘରେ ଭଲ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ଆସନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ଅଧିକ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା, ଯାହା ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଛି |

ଗୁଗୁଲ୍ ଆଡସେନ୍ସ:

ତୁମର ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ବିଜ୍ଞାପନ ପରିବେଷଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଗୁଗୁଲ୍ ଆଡସେନ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବ, ଅଧିକାଂଶ ବ୍ଲଗର୍ କେବଳ ଗୁଗୁଲ୍ ଆଡସେନ୍ସରେ ଆୟ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଗୁଗୁଲ୍ ଆଡସେନ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ, ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ଅନୁମୋଦନ ପାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଅନୁମୋଦନ ପାଇବା ପରେ, ଆପଣ ଏହାର ବିଜ୍ଞାପନକୁ ଆପଣଙ୍କର ୱେବସାଇଟ୍ କିମ୍ବା ବ୍ଲଗରେ ସେବା କରିପାରିବେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ବିଜ୍ଞାପନ ଉପରେ କେହି କ୍ଲିକ୍ କରିବେ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହାର ପ୍ରତିବଦଳରେ ଟଙ୍କା ପାଇବେ |

ଆଫିଲିଏଟ୍ ମାର୍କେଟିଂ:

ଆମ ଦେଶରେ ଆଜି ଅନେକ ଆଫିଲିଏଟ୍ ମାର୍କେଟିଂ କମ୍ପାନୀ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତୁମ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ପସନ୍ଦର ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆଫିଲିଏଟ୍ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ ଚଳାଉଥିବା କମ୍ପାନୀ ସହିତ ଯୋଗଦେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ତାପରେ ତୁମର ଉତ୍ପାଦକୁ ତୁମର ୱେବସାଇଟରେ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କର ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କେହି ତୁମକୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି | ଯଦି ତୁମେ ଅଂଶୀଦାର ଆଫିଲିଏଟ୍ ଲିଙ୍କରୁ ଏକ ଉତ୍ପାଦ କିଣନ୍ତୁ, ତା’ପରେ କମ୍ପାନୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିବଦଳରେ କିଛି କମିଶନ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ଉପାୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ଏହି ସୂଚନାକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କହିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚିତ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *