purusa

ପୁରୁଷ ମାନେ ନିଜ ଶକ୍ତି ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଖାଆନ୍ତୁ ଏହି ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ |

Uncategorized

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବସାଇଟ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ ଜୀବନ ଦୁର୍ବଳତାକୁ କିପରି ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ ସେ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, କାରଣ ଆଜିକାଲି ପୁରୁଷଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତା ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟାରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଅନେକ ଲୋକ ଏହାର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ପ୍ରତିକାର ବିଷୟରେ। ପୁରୁଷଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଦୁର୍ବଳତାକୁ ଦୂର କରିବାର ପ୍ରତିକାର: ଅଶ୍ୱଗନ୍ଧା, ପୁରୁଷ ଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତାକୁ ଦୂର କରିବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟ ହେଉଛି ଅଶ୍ୱଗନ୍ଧା ବ୍ୟବହାର କରିବା କାରଣ ପୁରାତନ ଦିନରୁ ଅଶ୍ୱଗନ୍ଧା ଏହି ରୋଗକୁ ଭଲ କରିପାରୁଛନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣ ନିୟମିତ ଭାବେ 5 ଗ୍ରାମ କ୍ଷୀର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାତ୍ର 1 ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ସମସ୍ୟା ର ସମାଧାନ ଦେଖାଦେବ। ନିୟମିତ ସେବନ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି।

milk

ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତାର ଶିକାର ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଶରୀରର ଶିରା ଖୋଲିଥାଏ ଏବଂ ଶରୀରରେ ରକ୍ତ ପ୍ରବାହକୁ ସଂଶୋଧନ କରିଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହି ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ କେବେବି କରିବ ନାହିଁ।ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ| ସତାବରୀ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅମୃତ ସମ୍ମାନ ହୋଇଥାଏ,ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ପୁରାତନ କାଳରୁ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଏହି ଦୁର୍ବଳତାରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଔଷଧ ସତାବରୀ କୁହାଯାଏ, ଏହା ଏକ ଥଣ୍ଡା ଔଷଧି ଏବଂ ନିୟମିତ ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା ଶରୀରର ଯବନାଙ୍ଗ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଦୁର୍ବଳତା ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ। ତେଣୁ ଏହି ୩ ଟି ପ୍ରତିକାରକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ପୁରୁଷଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତା କୁ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ।

exe

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ମାନଂକ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *