unnamed vbcc

ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଫିକ୍ସ ଦିପୋଜିଟ ରେ ମିଳୁଛି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସୁଧ,ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ

ODISHA

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ। ଆଜିର କରୋନା ସମୟରେ ସବୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ମାନ୍ଦା ଚାଲିଛି। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ କେଉଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ରେ ନିଜ ଟଙ୍କା କୁ ଫିକ୍ସ ଦିପୋଜିଟ ରେ ଆପଣ ଅଧିକ ସୁଧ ପାଇ ପାରିବେ।ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକରେ ଏଫଡି ହାର ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ହ୍ରାସ ପାଉଛି। କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଅନେକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ 7% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଧ ଦେଉଛନ୍ତି।ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ, ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକର 1 ବର୍ଷ, 2 ବର୍ଷ, 3 ବର୍ଷ ଏବଂ 5 ବର୍ଷର FD ହାର ଜାଣିବା ଭଲ ହେବ ।ଏହା ହୋଇପାରେ ଯେ ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକର FD ସୁଧ ହାର କମଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଅଧିକ ସୁଧ ଦେଉଥିବା ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକରେ ଏଫଡିଆଇ କରି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଧ ମିଳିପାରିବ।

cbvcbnv

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକ ପ୍ରଥମ 1 ବର୍ଷର FD ଉପରେ ସର୍ବାଧିକ ସୁଧ ଦେଉଛନ୍ତି।ଏସ ବ୍ୟାଙ୍କ 7.00% ।ଜନ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ 6.90 ପ୍ରତିଶତ
RBL ବ୍ୟାଙ୍କ 6.85% ଡେନା ବ୍ୟାଙ୍କ 6.75 ପ୍ରତିଶତ UCO ବ୍ୟାଙ୍କ 5.75 %ଏକ ବର୍ଷର FD ରେ ଏହା ସର୍ବାଧିକ ସୁଧ IndusInd Bank 7.00 ପ୍ରତିଶତ |
ଏସ ବ୍ୟାଙ୍କ 7.00% ଜନ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ 6.90 ପ୍ରତିଶତ RBL ବ୍ୟାଙ୍କ 6.85%ଦେନା ବ୍ୟାଙ୍କ 6.75 ପ୍ରତିଶତ 2 ବର୍ଷର FD ରେ ଏହା ସର୍ବାଧିକ ସୁଧ
କ୍ଷୁଦ୍ର ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ 7.10% IndusInd Bank 7.00 ପ୍ରତିଶତହଁ ବ୍ୟାଙ୍କ 7.00% ଜନ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ 7.00%RBL ବ୍ୟାଙ୍କ 6.85%

jklk,njljn

3 ବର୍ଷର FD ରେ ଏହା ସର୍ବାଧିକ ଆଗ୍ରହ।SBI ବ୍ୟାଙ୍କ 6.80 %ଜନ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ 7.50 ପ୍ରତିଶତ।କ୍ଷୁଦ୍ର ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ 7.15%।ହଁ ବ୍ୟାଙ୍କ 7.00%।
ଉଜିଭାନ୍ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ 6.05 ପ୍ରତିଶତ।UCO ବ୍ୟାଙ୍କ 5.65%ଏହାଛଡା ପୋଷ୍ଟାଲ ରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ନିଜ ଟଙ୍କା କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖି ଅଧିକ ସୁଧ ପାଇପାରିବେ। ପୋଷ୍ଟାଲ ରେ NSC ନ୍ୟାସନାଲ ଶେଭିଂ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ରେ 4 ବର୍ଷ ପାଇଁ 6.48% ସୁଧ ଏବଂ କୃଷକ ବିକାଶ ଯୋଜନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରେ ଟଙ୍କା ରଖି 10 ବର୍ଷରେ ନିଜ ଟଙ୍କା ଦୁଇଗୁଣା ମଧ୍ୟ କରେଇ ପାରିବେ।ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ମାନଂକ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *