rasi

୮ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

ODISHA

ମେଷ ରାଶି : ଏହି ସମୟରେ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ଏକ ଦୃଢ ସଙ୍କେତ ଅଟେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ପରିବାରର ଅତି ନିକଟତର ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ତା’ପରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାର କ’ଣ, ସେମାନଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଖାଇବାକୁ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଦେଖାନ୍ତୁ | ଏକାଠି ବିତାଇଥିବା ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକୁ ତୁମେ ମନେ ରଖିବ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରହଣି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାର ଲାଭ ପାଇବେ |

ବୃଷ ଆଜି : ତୁମ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ ଯାହା ହେତୁ ତୁମେ ହତାଶ ହୋଇଯିବ | ଲାଗୁଛି ଯେ ଆଜି ସମସ୍ତେ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ନାହାଁନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କର ନାହିଁ, ଏହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ | ପରିବାରରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ବିରୋଧ ଭିନ୍ନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବ, ଯାହା ଦୋଷର କାରଣ ହେବ | ଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ କ୍ଷତିପୂରଣ ନ ପାଇ ଆପଣ ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜିର ଦିନ ମହଙ୍ଗା ହେବ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ। ତୁମର ଘର ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାରେ ତୁମେ ବହୁତ ଅବଦାନ ଦେଇଛ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରୟାସର ଫଳ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମର ଜୀବନକୁ ବଦଳାଇବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ପରସ୍ପରକୁ ସହଜରେ ବୁଝିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖ ଏବଂ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ କର | ଯଦି ତୁମେ ଜୀବନ ସାଥୀ ଖୋଜୁଛ, ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅ ସହିତ ଅଧିକ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇ ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଅନୁଭବ କରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପଥକୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତୁମର ପଥରେ ଅଟଳ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବା ଜାରି ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଏହି ସମୟ ଶୀଘ୍ର ଅତିକ୍ରମ କରିବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | କିନ୍ତୁ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟରେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାର ଆଶା ହରାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ମା ଏବଂ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ଘନିଷ୍ଠ ହେବେ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧିରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ କିଛି ଚାପରେ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ତୁମର ମନ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିବ | ଆପଣ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇବା କିମ୍ବା ଫୋନରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ | ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ଏହା ଭଲ, କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ, ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାଡ ନାହିଁ | ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପରେ, ଆପଣ କାମକୁ ଫେରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଜାରି ରହିବ | ଆଜି, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ହଠାତ୍ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ତୁମେ ହଠାତ୍ ସେମାନଙ୍କର ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବେ | ଧନ, ପରିବାର, ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆଜି ଏହି ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସାଂସାରିକ ଭୋଗରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଶିଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣି ପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ମନ ପାଇବେ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷର କାରଣ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁର ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ପରିବେଶ ଟିକେ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଟିକେ ଅଧିକ ରହିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ହେତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧନ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ଘରେ ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଏକ ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ହେବ | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଘରର ପରିବେଶ ଏକ ପର୍ବ ପରି ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ କଟାନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ବୁଝେଇବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଯଦି ଏକ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ନେଇପାରିବେ | ପିଲା ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *