sonu

କୃଷକମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରେ ବାହାରିଲେ ସୋନୁ ସୁଦ, ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଲେ ଏମିତି କଥା |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବସାଇଟ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ କୃଷକ ବିଲ କୁ ବିରୋଧ କରି ରାଜରାସ୍ତା ଦିଲ୍ଲୀ ରେ ଅନଶନ ଆନ୍ଦୋଳନ ରେ ବସିଛନ୍ତି ୩୦ ହଜାର ରୁ ଅଧିକ କୃଷକ।ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୃଷକ ସେମାନଙ୍କ ଦାବି ଉପରେ ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଆନ୍ଦୋଳନରେ କୃଷକମାନେ ମଧ୍ୟ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡରେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରୁଛି, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ତାରକାଙ୍କ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବାହାରୁଛି। କେହି କେହି କୃଷକଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ଏବଂ କେତେକ କୃଷକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କହୁଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ଲୋକମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ହିରୋ ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନ ଉପରେ ନିଜର ମତ ଦେଇଛନ୍ତି।

sonuuu

ସୋନୁ ସୁଦ ଚାଷୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଉପରେ କହିଛନ୍ତି ; ସୋନୁ ସୁଦ ନିକଟରେ ଚାଷୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତା ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚାଷୀଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ କୁହାଯାଉଛି ଏବଂ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କିସାନ ହେ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ’। ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହା ଉପରେ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ସୋନୁ ସୋଡ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ସେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ହାତ ବଢ଼ାଇ ଚାଲିଛନ୍ତି।

କୃଷକ ହେଉଛନ୍ତି ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ । ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟି କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନ ଉପରେ ନିଜର ମତାମତ ଦେଉଛନ୍ତି। ସମ୍ପ୍ରତି, ରାଣୀ କଙ୍ଗନା କୃଷକମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କହିବାରେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ତୀବ୍ର ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ ଏବଂ କେବଳ ପଞ୍ଜାବୀ ଶିଳ୍ପ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇ ନଥିଲା। ଏଥି ସହିତ, ଯଦି ଆମେ କୃଷକଙ୍କ ବିରୋଧ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ତେବେ ଚାଷୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଦାବି ତଥା ଅଧିକାର ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ନିକଟରେ ଏକଜୁଟ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି।

sonnnu

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *