jadu

ଯାଦୁ,କାଛୁ,କୁଣ୍ଡିଆ କୁ ଭଲ କରିବାର ଘରୋଇ ଅବ୍ୟର୍ଥ ଉପଚାର, ୧୦୦% ସମାଧାନ |

HEALTH

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛୁ ଯାଦୁ ,କାଛୁ,କୁଣ୍ଡିଆ କୁ ଭଲ କରିବାର ଘରୋଇ ଉପାୟ।ରିଙ୍ଗୱର୍ମ, ଯାଦୁ ଏବଂ କୁଣ୍ଡିଆ ସମସ୍ୟା ମଣିଷ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଅଟେ। ଏହା ଦ୍ବାରା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦିନରାତି କୁଣ୍ଡାଇ ହୁଏ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଜଳିଯାଏ।ଆଜି, ଆମେ ଏକ ଦେଶୀ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଏହି ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ, ଯାହା ରିଙ୍ଗୱର୍ମ, ଯାଦୁ,କୁଣ୍ଡିଆ ଏବଂ କାଛୁ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବ।

jaduuu

ଟୁଥପେଷ୍ଟ ଏବଂ ଡେଟୋଲ : ରିଙ୍ଗୱର୍ମ, ଯାଦୁ,କାଛୁ ଏବଂ କୁଣ୍ଡିଆ , ଟୁଥପେଷ୍ଟ ଏବଂ ଡେଟୋଲ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ଚର୍ମରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା କବକକୁ ଲିଭାଇବା ପାଇଁ ସେମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି।ଏହା ମଧ୍ୟ କୁଞ୍ଚନ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରେ ନାହିଁ ଏବଂ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏଥିରୁ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇଥାଏ।ଏହି ଉପାୟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ; ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଟୁଥପେଷ୍ଟ ନିଅନ୍ତୁ।ଏଥିରେ ଚାରି ବୁନ୍ଦା ଡେଟୋଲ ମିଶାନ୍ତୁ ।ଏହା ପରେ, ତୁମେ ତୁମର ରିଙ୍ଗୱର୍ମ, ଯାଦୁ,କାଛୁ, କୁଣ୍ଡେଇ ଏବଂ ସଂକ୍ରମଣ ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ। ଏକ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଏହାକୁ ଉଷୁମ ପାଣିରେ ସଫା କରି ନଡିଆ ତେଲ ଲଗାନ୍ତୁ।ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ ଏବଂ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯିବ।

kachu

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *