4tirasi

ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକ ହୋଇଥାନ୍ତି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଅହଙ୍କାରୀ, ଜାଣିରଖନ୍ତୁ |

FACT

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବସାଇଟରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ,ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ଵଭାଵ ବିଷୟରେ ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଥାଏ। ଈଗୋ ଗୁଣର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ଏହା ଏକ ଖରାପ ଜିନିଷ ।ଜଣେ ମଦ୍ୟପ ନିଶାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ବିରକ୍ତିକର ଅନୁଭୂତି ହୋଇପାରେ। ନିଶାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଖରା ,ବର୍ଷା ଶୀତ,ଭଦ୍ରାମି, ଦୟା ଏବଂ ସହାନୁଭୂତି କଣ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। ସେହି ପରି ଅହଙ୍କାରୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ କିଛି ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ। ରାବଣ ଭଳି ଜ୍ଞାନୀ ମଧ୍ୟ ଦିନେ ଗର୍ବ ଅହଂକାର ରେ ବୁଡ଼ି ଶେଷ ରେ ଶ୍ରୀରାମ ଙ୍କ ହାତରେ ବଧ ହୋଇଥିଲା ।

girl

ଅହଙ୍କାରୀ ଲୋକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଉନ୍ନତ ମନେ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ହିଁ ଇଗୋକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଭାବରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରେ। ଯେତେବେଳେ କେହି ସେମାନଙ୍କ ସହ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ସେମାନେ ସହଜରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯେ ସେମାନେ ଠିକ୍ ଏବଂ ସେମାନେ ଯାହା ଜାଣନ୍ତି ତାହା ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଟେ। ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଅହଙ୍କାରୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ସେମାନଙ୍କ ରାଶି ଜାଣି ସୂଚନା ପାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆସିଛୁ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ, ଆମେ ରାଶି ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ ଏକ ଧାରଣା ପାଇପାରିବା ଯାହା ଏକ ପ୍ରକାର ଅହଂକାରୀ ରାଶି ହୋଇଥାଏ।

ବୃଷ: ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ଭାବିବେ ଯେ ସେମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ।ସେମାନଙ୍କର ମତାମତ ସବୁଠୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହ ସହମତ ହେବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଗାଳି ଦିଅନ୍ତି। ସିଂହ ରାଶି: ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମ-କେନ୍ଦ୍ରିତ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ପରି ଜଣାଶୁଣା। ଏହା ସେମାନଙ୍କୁ ଅହଂକାରୀ କରିଥାଏ କାରଣ ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯେ ସେମାନେ ଭଲ ଅଟନ୍ତି।

boy2

ମେଷ: ମଣିଷର ଲୋକମାନେ ଗର୍ବୀ ଅହଙ୍କାରୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସେମାନେ ବୋକା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ସବୁବେଳେ ଚତୁର ମନେ କରନ୍ତି। ସବୁବେଳେ ଅଧିକ କଥା ବାର୍ତା କରନ୍ତି। ଅଯୋଗ୍ୟ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତି। ଯଦି ସେମାନେ ଏକ ବିଷୟ ଉପରେ ବିତର୍କ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ନିଜେ ଠିକ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସହଜରେ ପଛକୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ। ଧନୁ: ଏହା ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସାହସିକ ରାଶି ଅଟେ। କାର୍ଯ୍ୟ, ତୀବ୍ର ବିତର୍କ ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେ ଜଣେ ଗର୍ବୀ ଅହଙ୍କାରୀ ହେବାର କାରଣ ସେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମତ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି।

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *