rasi

୯ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଶକ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିପାରିବେ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଭାଗ୍ୟ ବିନା ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାରର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ଚୂଡାନ୍ତ କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମାନ ରହିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ଯେଉଁ କାମରେ ହାତ ରଖିଛ ସେଥିରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ଲଗାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ମିଥୁନ ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣ କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ, ଯାହା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢେଇବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତର କମ୍ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜୀବନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ଦେଖା କରି କୌଣସି କାମ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ପରିବାର ଏବଂ ପରିବାରର ଲୋକମାନେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି :କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ଚାଲିଆସୁଥିବା ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ହୋଇପାରେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ଦୁ sad ଖଦ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବିବ୍ରତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବଢ଼େଇ ପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ଅଧିକ ମଜା କରିବେ | ଆପଣ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଆଜି ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସ୍ମରଣୀୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅଲଗା ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବ |

ଧନୁ : ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଆପଣ ସଠିକ୍ ପଦ୍ଧତି ପାଇପାରିବେ | ଚୁକ୍ତିନାମାକୁ ମନେରଖନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାରରେ ବିବାଦ ଏବଂ ତିକ୍ତତା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ସାଙ୍ଗ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ତାରାମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଅଛି | ଗଣେଶ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଆପଣ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଟିକେ ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ବ : ଲାଭର ସମଷ୍ଟି ପାଲଟିଛି | ହଠାତ୍ ଧନ ଲାଭଜନକ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଦାୟିତ୍। ରହିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ତୁମେ ଭଲ ଭାବରେ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରଗତିର ଅଧିକାଂଶ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଚିନ୍ତିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ସମାପ୍ତିର ସମଷ୍ଟି | ଟଙ୍କା ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଆଖପାଖରେ କିମ୍ବା ପାଖରେ କିଛି ଲୋକ ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିପାରନ୍ତି | ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରବେଶ କରି, ତୁମେ ତୁମର ଟଙ୍କାକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇ ପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ଜୀବନଶୈଳୀ ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଶାଶୁ କିମ୍ବା ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ବିବାହ ପାଇଁ ପିତାମାତାଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ ପାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରକାର କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସକାରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପୁରୁଣା ପ୍ରତିଜ୍ଞା ପୂରଣ ହେବା ଜରୁରୀ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣ ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ, ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ସାଥୀଙ୍କ ସହମତିରେ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଯଥାସମ୍ଭବ ଚାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *