heroin

ଏହି ବଲିଉଡ ହିରୋଇନ ମାନେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |

NEWS

କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ଅଟେ, ଏହା କେବଳ ହଉ ହଉ ହେଇଯାଏ।ଏଭଳି କାହାଣୀ ବଲିଉଡ ତାରକାମାନଙ୍କ ଉପରେ ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକାମାନେ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ବୟସ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା ସେମାନେ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଅଟନ୍ତି। ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କେବଳ ସେମାନଙ୍କର ବୟସ୍କ ଏବଂ ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାହିତ ଏବଂ ଆଜି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଖୁସି ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି।ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ପ୍ରବନ୍ଧରେ ଏହିପରି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ।ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ କିଏ କିଏ ଅଛନ୍ତି।

ରବିନା ଟଣ୍ଡନ ଏବଂ ଅନୀଲ ଟଦାନୀ : ବଲିଉଡର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରବିନା ଟଣ୍ଡନ୍ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବିବାହିତ ଏବଂ ଦୁଇ ସନ୍ତାନର ପିତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ମୁଖ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିତରକ ଅନିଲ ଥାଡାନୀଙ୍କ ସହ ରେଭେନା ଟଣ୍ଡନ ଏତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିନଥିଲେ। ଅନିଲଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ନତାଶା ସିପି ଥିଲା। ତେବେ ଅନିଲ ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଠିକ୍ ନଥିଲା ଯାହା ପରେ ଉଭୟ ଛାଡପତ୍ର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଏହା ରବିନା ଏବଂ ଅନିଲ 2003 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

shreedev

ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ବୋନି କପୁର : ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ସୁପରଷ୍ଟାର, ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ସେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ପିତା ବୋନି କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବା ପରେ ବୋନି କପୁର ଇନ୍ଦ୍ରିୟ ହରାଇଲେ। ଯେକଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ସେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ 4 ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ସେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ମୋନା କପୁରଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କର ଝିଅ ଜାନଭୀ ଏବଂ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।ତେବେ 2018 ରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ଶିଳ୍ପା ସେଠି ଏବଂ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ର : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପିତା ଥିଲେ। ଶିଳ୍ପୀ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ କବିତା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିପାରିବେ। ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କର ଭିଆନ୍ ନାମକ ଏକ ପୁତ୍ର ଅଛି। ସମ୍ପ୍ରତି, ଶିଳ୍ପା ମଧ୍ୟ ସରୋଗେସିରୁ ଏକ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମାତା ହୋଇପାରିଛନ୍ତି।

silpa

ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା : ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ତେବେ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ସଂଯୋଗ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ। ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରେ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ହୃଦୟ ଯଶ ରାଜ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଲିକ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା। ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ବିବାହିତ ବୋଲି ଜାଣିବା।ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କର ଏକ ଝିଅ ,ଆଦିରା ଅଛନ୍ତି।

ହେମା ମାଳିନୀ ଏବଂ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ; ଅନେକ ସୁପରଷ୍ଟାର ଏକ ସମୟରେ ବଲିଉଡ ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲ ଅର୍ଥାତ୍ ହେମା ମାଲିନୀ ଙ୍କ ଉପରେ ଫିଦା ଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ କଳାକାର ନିଜ ଘର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ତେବେ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ହୃଦୟ କେବଳ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଥିଲା। ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ବିବାହିତ ଏବଂ ଚାରି ସନ୍ତାନର ପିତା ଜାଣି ତଥାପି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ପ୍ରକାଶ କୌର ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ ତେଣୁ ହେମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଇସଲାମ ଧର୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିଲା।ଏହା ଛଡ଼ା ବିପାସା ବାସୁ (କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର), କରିନା କପୁର(ସୈଫ ଅଲି ଖାନ) ମଧ୍ୟ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *