girlll

କଣ ଅଧିକ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଝିଅମାନେ ମୋଟି ହୋଇଯାଆନ୍ତି? ମାମଲାରେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କୁ ଜେଲଦଣ୍ଡ |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବସାଇଟରେ ସ୍ୱାଗତ। ପ୍ରାୟତଃ ଶୁଣାଯାଏ ଯେ ଅଧିକ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ଝିଅମାନେ ମୋଟା ହୋଇଯାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ କେତେ ସତ୍ୟତା ଅଛି ତାହା ଝିଅ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ। ନିକଟରେ ଇଂଲଣ୍ଡରୁ ଏକ ମାମଲା ଉଠିଛି ଯେ ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ଆପଣ କମ୍ପିତ ହେବେ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରେମିକା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଇଥିଲା। ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜଣଙ୍କ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା କଥା ସନ୍ଦେହ କରି ଏମିତି କିଛି କାମ କରିଲା ଯେ ଶେଷ ରେ ଜେଲ ଯିବାକୁ ପଡିଗଲା। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏଭଳି ଘଟଣାରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବା ପରେ ପ୍ରେମିକା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲା।

copulee

ମୋଟା ହେବା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲା ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ; ସେ ସନ୍ଦେହ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଧିକ ମେଦବହୁଳ ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏବଂ ସେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ମୋଟାପଣ ତାଙ୍କ ଅନ୍ୟ ପୁଅ ସହ ସମ୍ପର୍କର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ବୁଝିସାରିଛ, କିନ୍ତୁ ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଘରେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ର ସନ୍ଦେହ ହେତୁ ଜାନୁଜ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିବା ଘରେ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିଲେ।

ସେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଉପରେ ନଜର ରଖୁଥିଲେ ଏବଂ ତାପରେ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଫୋନ ରେ ଶୁଣୁଥିଲେ, ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଚିଡି ତାଙ୍କ ନାମରେ ପୋଲିସ କେସ କରିଦେଲେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଏତିକି ଯେ ସନ୍ଦେହର କୌଣସି ଉପଶମ ନାହିଁ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖରାପ ଶେଷରେ, ସେହି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କୁ ଜେଲର ପବନ ଖାଇବାକୁ ପଡିଲା।

copule1

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *