10rs

ବନ୍ଧୁଗଣଏହି ସ୍ଥାନରେ ଘଣ୍ଟାକୁ ମାତ୍ର ୧୦ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦରୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ |

NEWS

ହେଲୋ ହାଏ ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ।ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆଜିକାଲି, ଯୁବକମାନେ ଏହି ଯୁବ ଚିନ୍ତାଧାରାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତିଆରି କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏଠାରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡମାନଙ୍କୁ ଭଡା କରିବାର ସୁବିଧା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି।ଦୁନିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଏକ ସ୍ଥାନ ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ଅବିବାହିତ ଯୁବକମାନେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଝିଅକୁ ମାତ୍ର 10 ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଭାବରେ ନେଇପାରିବେ।

girll

ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡମାନେ 10 ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଭେଟନ୍ତି। ଚାଇନାର ଗୁଆଣ୍ଡୋଙ୍ଗରେ ଏକ ଷ୍ଟୋର ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଯୁବକ ଝିଅମାନେ ଏକ ଧାଡିରେ ଛିଡା ହୁଅନ୍ତି, ଏଠାରେ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଷ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଝିଅକୁ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଇ ପାରିବେ। ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜଣାନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ 20 ମିନିଟ୍ ପାଇଁ 10 ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ।

କେମିତି ମିଳୁଛନ୍ତି ଶସ୍ତାରେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ? ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ଝିଅର ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ଏକ QR କୋଡ୍ ସ୍କାନ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ତା’ପରେ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ, ଏହା ପରେ ତୁମେ ଝିଅକୁ ତୁମ ସାଙ୍ଗରେ ନେବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ଯେଉଁଠି କୁ ଚାହିଁବେ ସେହି ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ କୁ ନେଇ ଆପଣ ଯାଇ ପାରିବେ।କିନ୍ତୁ ଏହାର ସର୍ତ୍ତ ହେଉଛି ଆପଣ ଝିଅକୁ ସମାନ ମଲ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟୋରରେ ବୁଲାଇ ପାରିବେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନରେ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରିବେ ।ଯଦି ତୁମେ ସେହି ଝିଅକୁ ଅଧିକ ସମୟ ତୁମ ସହିତ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ତୁମକୁ ତାଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ।

girl1

ଆପଣ ସେହି ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ସହ ଆଉ କଣ କଣ କରିପାରିବେ? ଆପଣ ସେହି ଝିଅ କୁ ହୋଟେଲ ରୁମ ମଧ୍ୟ ନେଇ ପାରିବେ। ଦୈହିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖିପାରିବେ ଏଥିପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଝିଅଙ୍କୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *