bhauja

କାହିଁକି ଆଜିକାଲିକା ଯୁବକ ଝିଅଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ବେଶୀ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି?

FACT

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆଜି କାଲିକା କଲେଜ ପଢୁଆ ଯୁବକ ମାନେ କମ ବୟସର ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ବେଶୀ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଆଜି କାଲିକା ପିଲା ଭାଉଜ ମାନଙ୍କ ପଛରେ ପାଗଳ ଏହାର କାରଣ କଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ।

copulee

ଆସନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଜାଣିବା ଝିଅ ଏବଂ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ କଣ? ଭାଉଜ ମାନଙ୍କ ବୟସ ଅଧିକ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପାଖେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କର ଶହ ଶହ ଥରର ଏକ୍ସପରିଏନ୍ସ ଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ଅଭିନଜ୍ଞତା ନଥାଏ ତଥା ସେମାନେ ପତିପକୂଅ ନଥାନ୍ତି। ଭାଉଜ ମାନଙ୍କ ଅଙ୍ଗ ବଡ଼ ବଡ଼ ଝୁଲାକର ହୋଇଥାଏ ଯାହା କି ପୁଅ ମାନଙ୍କର ଦୁର୍ବଳତା ଅଟେ। ଏପଟେ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ଅଙ୍ଗ ଛୋଟ ଏବଂ ନବନିର୍ମିତ ହୋଇଥାଏ,ଯାହା କି ଏତେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇନଥାଏ।ଏକ ସର୍ଭେରେ ଏହା ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ପୁଅମାନଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଯେ ସେମାନେ ଝିଅ କିମ୍ବା ଭଉଣୀ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ମାଉସୀ ଏବଂ ଭଉଣୀମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ପୁଅମାନେ ଝିଅମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

ପୁଅମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ମାଉସୀ ଏବଂ ଭଉଣୀ ପରି ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।ସେମାନେ କେବଳ କିଛି ବିଶେଷ ଜିନିଷକୁ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି। ସେମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ଭଉଣୀମାନେ ଝିଅମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ପରିପକ୍ୱ ଅଟନ୍ତି ।ବିବାହିତ ମହିଳାମାନେ କୁମାରୀ ଏବଂ ଅବିବାହିତ ଝିଅମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ସେମାନେ ପୁଅମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝନ୍ତି। ବିବାହିତ ମହିଳାମାନେ ଅବିବାହିତ ଏବଂ କୁମାରୀ ଝିଅମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସଯୋଗ୍ୟ।
ବିବାହିତ ବୋହୂ ଏବଂ ଆଣ୍ଟି ମାନେ ଆଜି ଝିଅମାନଙ୍କ ପରି ଜଡିତ ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଜାଣନ୍ତି ସେମାନେ କେଉଁ କାମ କରିବା ଉଚିତ୍ ।ବିବାହ ପରେ ମହିଳାମାନେ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ପରିପକ୍ୱ ହୁଅନ୍ତି।

copule1

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *