rasi

୧୦ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ ଆଜି ହଠାତ୍ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ ବୁଝିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିପାରିବେ | ତୁମକୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ଯାହା ବି ହେଉ, ପ୍ରଥମେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲଭାବେ ପରୀକ୍ଷା କର | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଆଜି କରାଯାଉଛି | ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅତିରିକ୍ତ ଆୟ ମାମଲାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ତୁମେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ ଏବଂ ତୁମେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ମନ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ବାହାରକୁ ଆସିବ | ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ବୃଦ୍ଧିର ରାଶି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ଆଜିର କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଗତିରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ହଜିଯାଇଥିବା ଆଇଟମ୍ ଫେରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମର ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ ଏବଂ ତୁମେ ସେଥିରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳ ହେବ | ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା ହିସାବ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ନିଜର ସ୍ଥିତିକୁ ବିଚାର କରି ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପର୍କର ଗଭୀରତା ବଢେଇପାରେ

ସିଂହ : ଆଜି ତୁମର ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଜୀବନ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ତୁମେ ତୁ-ତୁ, ମୁଁ-ମୋର ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗୀଦାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଭେଦ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ଗଣେଶ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ସୁଖଦ ଘଟଣା ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଏହି ରୋଗରେ ପୀଡିତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ମଧ୍ୟ ପାଇବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ନାବାଳିକା ଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବୌଦ୍ଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଆପଣ କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ଭାବନାରେ ନ କହି, ସତ୍ୟ ଏବଂ ବାସ୍ତବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ବାହାରେ ବୁଲିବା ଏବଂ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସହିତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ମନ ପାଇବେ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷର କାରଣ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁର ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ପରିବେଶ ଟିକେ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଟିକେ ଅଧିକ ରହିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ହେତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧନ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ଘରେ ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଏକ ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ହେବ | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଘରର ପରିବେଶ ଏକ ପର୍ବ ପରି ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ କଟାନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ବୁଝେଇବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଯଦି ଏକ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ନେଇପାରିବେ | ପିଲା ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *