aimms

ଭାରତୀୟ ଏମ୍ସ ଡାକ୍ତରଖାନା ରେ ବଡ଼ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ, ଶୀଘ୍ର କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଯୁବକ ଯୁବତୀ,ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ। ବଡ଼ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ।ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ମେଡିକାଲ ସାଇନ୍ସ (AIIMS) ରାୟପୁର ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗରେ ସିନିୟର ରେସିଡେଣ୍ଟ ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଇଛି। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ଅଧୀନରେ ସମୁଦାୟ 142 ଟି ପଦବୀ ନିଯୁକ୍ତ ହେବ। ଆଗ୍ରହୀ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଅଫିସିଆଲ୍ ପୋର୍ଟାଲ୍ aiimsraipur.edu.in ପରିଦର୍ଶନ କରି ଡିସେମ୍ବର 18, 2020 ସୁଦ୍ଧା ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ବିବରଣୀ ବିବରଣୀ: ସିନିୟର ରେସିଡେଣ୍ଟ (ଗ୍ରୁପ୍ ଏ) ର ମୋଟ 142 ଟି ପଦବୀ ନିଯୁକ୍ତ ହେବ। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ 64 ଟି ପୋଷ୍ଟ ସାଧାରଣ ବର୍ଗ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ।OBC ପାଇଁ 35 ଟି ପୋଷ୍ଟ, ST ପାଇଁ 27 ଟି ଏବଂ ST ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ 7 ଟି ପୋଷ୍ଟ ସଂରକ୍ଷିତ। ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା: AIIMS ରେ ସିନିୟର ରେସିଡେଣ୍ଟ ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠାନ କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଡାକ୍ତରୀ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ସ୍ନାତକ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ବୟସ ସୀମା: ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସର୍ବାଧିକ ବୟସ ସୀମା 45 ବର୍ଷରେ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଛି।

ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ: ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ସାଧାରଣ ଏବଂ ଓବିସି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ 1000 ଟଙ୍କା ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଯେତେବେଳେ ଏସସି / ଏସଟି ବର୍ଗ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ 800 ଟଙ୍କା ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ଦେବାକୁ ପଡିବ। କେତେ ଦିନ ଆବେଦନ କରିବେ? ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ ଡିସେମ୍ବର 18 ରେ ଅପରାହ୍ନ 5 ଟାରେ ସ୍ଥିର ହୋଇଛି। ଦେୟ ସ୍କେଲ: AIIMS ଅଧୀନରେ, ରାୟପୁର ନିଯୁକ୍ତି 2020, ମନୋନୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ବେତନ – 67700 / – (ସ୍ତର -11, ସପ୍ତମ ସିପିସି ଅନୁଯାୟୀ ସେଲ୍ ନମ୍ବର 01) ସହିତ ସାଧାରଣ ଭତ୍ତା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ (ଯଦି ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ)।

ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପାଇଁ ତଳେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ:  http://www.aiimsraipur.edu.in/upload/vacancies/5fc0aa9d27819_Advt.%20detailed%20November%202020%20-%20online%20application.p

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *