swami

ଏହି ନାମର ମହିଳାମାନେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମଙ୍କୁ ପାଗଳପରି ପ୍ରେମ କରନ୍ତି।

FACT

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀବନର କିଛି ସମୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେ ସେହି ପ୍ରେମ ପାଇଥାଏ କି ନାହିଁ ତାହା ଅଲଗା ଅଟେ। ଯେତେବେଳେ ବି ଜଣେ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ବାଡେଇଥାଏ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳିଯାଏ ଯଦି ଆମେ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ବିବାହ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶ୍ନ ଅଛି ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଭାବନ୍ତି, ଯାହା ସମସ୍ତେ ଭାବନ୍ତି। ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ନାମ ସହିତ ସେମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମହିଳାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ।

girl1

ପ୍ରଥମେ A ନାମର ମହିଳାମାନେ ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯାହାର ନାମ A ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ଏହି ମହିଳାମାନେ ବହୁତ ଖେଳାଳୀ ଖେଳାଳୀ ହେବା ସତ୍ୱେ ଏହି ମହିଳାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପିତାମାତା ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଦେଇଥିବା ପଥ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି ଏହି ମହିଳାମାନେ, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର, ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି ଏହା ସହିତ, ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀ ଖେଳନ୍ତି। ଦ୍ଵିତୀୟରେ D ନାମର ମହିଳା
ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯାହାର ନାମ D ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ଏହି ମହିଳା ମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ପ୍ରକାର ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେବା ସହିତ ତାଙ୍କ ମନ ବହୁତ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ମହିଳାମାନେ ପ୍ରଥମେ ଲେଖାରେ ଅଛନ୍ତି ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏହି ମହିଳାମାନେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ବୈବାହିକ ଜୀବନ କଥା ଆସେ, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ମହିଳାମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଭାରହୀନ ହୋଇ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନସାରା ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଖେଳନ୍ତି।

girl

କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ନାମ H ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ସେମାନେ ବହୁତ ଜିଦ୍ଖୋର ଅଟନ୍ତି ଜିଦ୍ଖୋର ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ନିଜ ଜୀବନରେ ସର୍ବଦା ଲାଭ ପାଆନ୍ତି। ଏହି ମହିଳାମାନେ, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ସବୁକିଛି ହାସଲ କରନ୍ତି, ସେମାନେ କୌଣସି ପୁରୁଷଙ୍କ ପ୍ରତି ଭେଦଭାବ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରିୟ ହୋଇଯାଏ। ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହାକୁ ଏହି ମହିଳାମାନେ ନିଜର ବୋଲି ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଜୀବନସାରା ଖେଳନ୍ତି ଏବଂ ଜୀବନରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଯେଉଁ ମହିଳାମାନେ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ସମାଜ ସହିତ ଗତି କରନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍।

girll

ତାପରେ ଶେଷରେ P ନାମକ ମହିଳାମାନେ ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯାହାର ନାମ P ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ଏହି ମହିଳାମାନେ ହୃଦୟରୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱଚ୍ଛ ହୃଦୟର ପରିଷ୍କାରତା ହେତୁ, ସଚ୍ଚୋଟତା ଏବଂ ସତ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ କୋଡିଫିକେସନ୍ରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ। ଏହି ମହିଳାମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଜୀବନରେ ସର୍ବଦା ସଫଳତା ହାସଲ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ସମୟ ନିଅନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ମହିଳାମାନେ ଜୀବନରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ମହିଳାମାନେ, ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି, ବିବାହ ପରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଅନିୟମିତ ପ୍ରେମ ହେତୁ ଏହା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମରିପାରେ। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *