sdddd

ବଡ଼ଖବର : ଏହି ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ଶୋକ ର ଲହରୀ |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ 2020 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପ ପାଇଁ ଏକ ଖରାପ ସମୟ ଭାବରେ ଆସିଚି।ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜଣେ ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଶ୍ୱକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ କଳାକାରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଭୁଲି ନଥିଲେ, ତଥାପି ମଝିରେ ଆଉ ଏକ ଖରାପ ଖବର ଆସୁଛି।ବାସ୍ତବରେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭି.ଜେ ଚିତ୍ରାଙ୍କ ବୁଧବାର ସକାଳେ ଏକ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା। ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି।

sdsd

ଚିତ୍ରା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି କି? ଏହି ସମୟରେ, ଏହି ଖବରର ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଏହାକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଭିଜେ ଚିତ୍ରା ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଶୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ରାତି ପ୍ରାୟ 2.30 ସମୟରେ ସୁଟିଂ କରିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ହୋଟେଲ ରୁମକୁ ଫେରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲରେ ରହୁଥିଲେ। ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟରେ ଚେନ୍ନାଇର ବ୍ୟବସାୟୀ ହେମନ୍ତ ରବିଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ହୋଇଥିଲେ।

ହେମନ୍ତ ପୁରା କାହାଣୀ କହିଥିଲେ। ଏହା ଉପରେ ହେମନ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହୋଟେଲ ଆସିବା ପରେ ଚିତ୍ରା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଅଧିକ ସମୟ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ସେ କବାଟ ବାଡେଇଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଚିତ୍ରା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିନଥିଲେ, ହେମନ୍ତ ରବି ଏହା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଲେ।ଏହା ପରେ ନକଲ ଚାବି ସହିତ କବାଟ ଖୋଲିବା ପରେ ଚିତ୍ରର ମୃତଦେହ ଛାତରୁ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ତୁରନ୍ତ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଏହି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ ହୋଇଛି। ତେବେ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି, ଯାହା ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ସଫା ହେବ।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଦୁଃଖ ର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି।ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭିଜେ ଚିତ୍ରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ସମଗ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି। ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ଏକମାତ୍ର ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ଚିତ୍ର କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି? ଏଥର ଚିତ୍ରାଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିନାହିଁ।ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଭିଜେ ଚିତ୍ରା କ୍ରମିକ ପାଣ୍ଡିଆନ୍ ଷ୍ଟୋର୍ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା। ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସେହି ସିରିଏଲରେ ମୁଲାଇଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ମୁଲାଇ ବୋଲି ମନେ କରନ୍ତି। ଏହି ସିରିଏଲ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିଥିଲା ​।

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *