st

ବିବାହ କଲେ ଜନସିନା, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବେନି ଆପଣ |

Uncategorized

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ WWE ବଡ଼ିବିଲ୍ଡର ତଥା ରେସଲର ଜନ ସିନା ଙ୍କୁ ତ ନିଶ୍ଚୟ ଚିହ୍ନି ଥିବେ। ସେ ଏହି ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଖବର ନିକଟ ଦିନରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ସେ ନିଜ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ଡିଭୋର୍ସ ଦେଇ ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ ଏମିତି କିଛି କହିଛନ୍ତି ଯାହା କି ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି।

john

ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ପୂର୍ବତନ ରେସଲର ନିକ୍କି ବେଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକା ଜନ୍ ସିନାଙ୍କୁ ଅକ୍ଟୋବରରେ ବିବାହ ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ବେଲା ‘ଅଲ୍ ଥିଙ୍ଗସ୍ ଭାଣ୍ଡରପମ୍ପ’ ପୋଡକାଷ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇ ନାହିଁ। ଏହା କରିବା ପାଇଁ ନିୟମ ଅଛି କି? ମୁଁ କରିବା ଉଚିତ୍ ମୁଁ ଫୁଲ ପଠାଇବା ଉଚିତ କି? ”

ମହିଳା ପ୍ରଥମ ଡଟ୍ କୋ ୟୁକେର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କ ଯାଆଁଳା ଭଉଣୀ ବ୍ରି, ଯିଏ 2014 ରେ WWE ତାରକା ଡାନିଏଲ୍ ବ୍ରାଇନ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହିତ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି।ବ୍ରି କହିଛନ୍ତି, ଆମେ ସମ୍ପର୍କ ସମାପ୍ତ କରିବାର ଏତେ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି, ତେଣୁ ଆମେ ଅଭିନନ୍ଦନ କରିନାହୁଁ। ହୋଷ୍ଟ ଲିସା ଭାଣ୍ଡରପମ୍ପ ନିକ୍କିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ବିବାହ ପାଇଁ ସିନାଙ୍କୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇ ସେ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ଉଚିତ୍।

jan

ଏହା ପରେ ନିକ୍କି କହିଥିଲେ, ଜନ୍, ତୁମର ବିବାହ ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ। ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଖୁସି। “ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ନିକି ଏବଂ ଜନ୍ 2017 ରେ ଜଡିତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ 2012 ଠାରୁ ଡେଟିଂ କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ଷ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ।

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *