pi3

ଜଣେ ପିତା ପ୍ରତିଦିନ ନିଜ ଝିଅ ସହିତ କବର ମଧ୍ୟରେ ଶୁଅନ୍ତି କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ,ଜଣେ ପିତା ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କେତେ ପରିମାଣରେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।ଏହାର ଏକ ଜୀବନ୍ତ ପ୍ରମାଣ ଚାଇନାରେ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରତିଦିନ ନିଜ ନିରୀହ ପିଲା ସହିତ କବରରେ ଶୋଇଥାଏ। ସେହି ପିତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କର କିଛି ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ।ଏହି ପିତା ପ୍ରତିଦିନ ନିଜ ଝିଅ ସହିତ କବରରେ ଶୋଇଥାଏ ଏବଂ ନିଜ ଝିଅକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ କବରରେ ଖେଳେ ।ଏହାର କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ।ଏହି ମାମଲା ଚୀନ୍‌ର ସିଚୁଆନ୍‌ ପ୍ରଦେଶର, ଜାଙ୍ଗ ଲିଓଙ୍ଗ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ନିରୀହ ଛୋଟ ଝିଅ ସହିତ ସମାଧିରେ ଶୋଇଛନ୍ତି। ଭାଇରାଲ ଫଟୋରେ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଏକ କବରରେ ଥିବା ଏକ ଗର୍ତ୍ତ ଭିତରେ ଖେଳୁଥିବା ଶୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ।

pi
ପ୍ରତିଦିନ ଜଣେ ଚାଇନିଜ୍ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପିଲା ସହିତ କବରରେ ଶୋଇଥାଏ ଏବଂ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଖେଳନ୍ତି। ତା’ପରେ ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଗୁରୁତର ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ କନ୍ୟା ଅନେକ ଦିନ ବଞ୍ଚିବେ ନାହିଁ। ତେଣୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପିଲା ସହିତ କବରରେ ଖେଳନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଯାଏ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା କହିଥିଲେ। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମାଧିଟି ତାଙ୍କ ଝିଅର ଅଟେ, ଯାହାଙ୍କ ସହ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ଏହି ସମାଧିରେ ଖେଳନ୍ତି।ଯେତେବେଳେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଜୀବିତ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ କବର କାହିଁକି ଖୋଳାଗଲା? ତେଣୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଖୋଳା ଯାଇଥିବା ଭୂମି ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ଜାଙ୍ଗ ଲିଓଙ୍ଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜନ୍ମରୁ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ ଏକ ଗୁରୁତର ରକ୍ତ ବ୍ୟାଧିରେ ପୀଡିତ ଥିଲା, ଅର୍ଥାତ୍ ରକ୍ତ ବ୍ୟାଧି ରୋଗ। ଝାଙ୍ଗ ଲିଓଙ୍ଗ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ନିଜ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ କନ୍ୟା ସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରି ନାହିଁ। ଡାକ୍ତର ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ କନ୍ୟା କିଛି ଦିନ ପାଇଁ କେବଳ ଅତିଥି ଅଟନ୍ତି।ତାଙ୍କ ଝିଅ ଙ୍କ ଶରୀର ଦିନକୁ ଦିନ ଖରାପ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ସେ ବହୁତ କମ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିବେ।

pi2

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *