12

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ହେବ ଧନ ବର୍ଷା ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ଆଗାମୀ ସମୟ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ରାଶି ହେଉଛି ମଣିଷ ର ଏକ ଅଙ୍ଗ ସଦୃଶ୍ୟ । ପିଲାଟିଏ ଜନ୍ମ ହେଲେ ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ତାର ରାଶି ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରାଯାଏ । ରାଶି ଦ୍ଵାରା ତାର ପୁରା ଜୀବନର ଫଳାଫଳ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରାଯାଏ । ରାଶି ଦ୍ଵାରା ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଙ୍କ ସଂଯୋଗ ଫଳରେ ଭଲ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ପଡୁଛି ଏହା ଦ୍ଵାରା ଏହି ୬ ଟି ରାଶିମାନେ ହେବେ ଧନୀ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ୬ ଟି ରାଶିମାନେ କିଏ କିଏ ।

କର୍କଟ ରାଶି :-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କୈାଣସି ଦୀର୍ଘ ଦିନର ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ, କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସପିଂ ମଧ୍ୟ କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ପୋଷାକ, ମୋବାଇଲ୍, ଲାପଟପ୍ ଇତ୍ୟାଦି କିଣି ପାରିବେ | ତୁମର କିଛି ବନ୍ଧୁ ତୁମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ନକରିବାରୁ ତୁମକୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରେ | ଏହିପରି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ପିଲାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ନାମକୁ ଆଲୋକିତ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି :-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୈାଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏଥିରେ ମିଳିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ସେମାନେ କେବଳ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବ | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଯଦି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଚାଲିଥିଲା, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ |

rasi4
ବୃଷ ରାଶି :-

କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଈର୍ଷା କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କାରଣ ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଶା କରୁଥିବା ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ପାଇଲେ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମେ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଥିଲେ, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଫେରାଇ ପାରିବେ |

rasi1
ମକର ରାଶି :-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ | ତୁମର କିଛି ଲମ୍ବା ବିଚାରାଧୀନ ଘର କାମ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଅଫିସରେ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ | ତୁମ ଖାଦ୍ୟରେ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ତୁମର ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅବିବାହିତ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ, ଯାହା ତୁରନ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦନ ହୋଇପାରିବ | ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କୈାଣସି ବିତର୍କରେ ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏକ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ, ତେବେ ତୁମ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରିବା ଭଲ ହେବ | ତୁମ ବାପାଙ୍କ ଦ୍ଵିରା ତୁମକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସେ ତୁମ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ କାହାଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛ, ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତିରେ ହାତ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଦିନଟି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତେବେ ଏତିକି କହି ଵିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *