rasi

12 ଡିସେମ୍ବର 2020 ,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ଲାଭରେ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ମନେହୁଏ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଜି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଭଗବାନ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଆପଣ ଯଥେଷ୍ଟ ସହଯୋଗ କରିବେ | ସରକାରୀ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ପ୍ରେମ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ ନଚେତ୍ ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ଘରେ କୌଣସି ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ସୁବିଧା ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଈଶ୍ୱର ଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ଯେକୌଣସି ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ରାଶିଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭଜନକ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା: ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ | କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ବଢିପାରେ | କୌଣସି ଅବାଞ୍ଛିତ କ୍ଷତି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଏକ ଅସୁବିଧାଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ରହିବେ | ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ବି ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଇପାଖିଆ କଥା ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସମ୍ପତ୍ତିର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ତୁମର ଶକ୍ତି ବଢିପାରେ | ବୁଝାମଣା ବହୁତ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଦିନ କେବଳ ପରିବାର, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏବଂ ଅର୍ଥ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିତାଇ ପାରିବ | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ଉ ପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ସହଭାଗୀ ହେବାକୁ ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାର୍ଥ ହେତୁ ତୁମ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ସାବଧାନ ରୁହ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅଶାନ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ପୁରୁଣା ଜିନିଷରେ ଜଡିତ ହେବ | କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ନାହିଁ | କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କାମ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ: ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଏବଂ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ମନକୁ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ କଥା କହିବାରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଯଦି ତୁମେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଶୁଣାଯାଉ ନାହଁ, ତେବେ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କର | ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ସମର୍ଥନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପରିବାରରୁ ଆସିବ | ଆଜି କିଛି ସପିଂ କରିପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ଅଟକାଇବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସହଜରେ ବ୍ୟବହୃତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାମ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ସତର୍କ ହେବା ଜରୁରୀ | ବିତର୍କ ଗଠନ ହୋଇପାରେ | କାହା ଦ୍ୱାରା ହତାଶ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଉଭୟ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ, ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ହୃଦୟ ଲୁଚାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଅଧିକ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *