rasi

13 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିର ଖବର ସମଗ୍ର ପରିବାରକୁ ସୁଖ ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ପ୍ରେମର ଏକ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଉଦାର ଏବଂ ସ୍ନେହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ନୂତନ ଶିଳ୍ପ ପ୍ରସ୍ତାବ ଗ୍ରହଣ କରିବ | ସ୍ୱାଧୀନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ |

ବୃଷ – ଆଜି  ଦିନ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରର ସମସ୍ୟା ତଥା ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ କିଛି ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁ। | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିପାରିବ | ତୁମକୁ ନିରର୍ଥକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆଜି ତୁମେ ଏପରି ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଆସିବା କଷ୍ଟକର କରିବ | ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆଜି ଶକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ବୋଧହୁଏ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ କାମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ମନ୍ଦତା ପାଇବେ, ତେଣୁ ଏପରି ସମୟରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ସଂଯମତା ସହିତ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଏହା ହେଉଛି କାମ। ଯେଉଁମାନେ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଦିନ ପୂର୍ଣ୍ଣ, ସେମାନେ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇବେ ଯାହାକୁ ସେମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ଆଣିଛି | ଆଜି ଆପଣ ଉଠିବା ଏବଂ ସମାଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ତଥା ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବସିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ଜୀବନରେ ଗ୍ରହଣ କର, ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ କେହି ତୁମକୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ତୁମର ଭଲକୁ ତୁମର ଦୁର୍ବଳତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରି, ତୁମେ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ, ଯାହାକୁ ଚତୁରତାର ସହିତ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ | । ଯଦି ଆପଣ ଏକ କାର କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କର, ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ, ହ୍ରାସ ହେତୁ ଆପଣ ନିରାଶା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭାଷଣରେ ସଂଯମ ରୁହନ୍ତୁ | ମାତାଙ୍କର ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାୟୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବହାରିକତା ହ୍ରାସ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ମତଭେଦ ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଘଟଣା ଖର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ଭବତ। | କିମ୍ବଦନ୍ତୀରୁ ମଧ୍ୟ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପଢିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ରୋକନ୍ତୁ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ମନ ଖୁସି ହେବ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଆପଣ ପୋଷାକ, ଯାନ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟର ଭଲ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମନୋରଞ୍ଜନର ଦିନ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ମନରେ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ରହିବ | ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ହେବ | ସେଠାରେ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ନଷ୍ଟ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହେତୁ ମନ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବ |

ବିଛା : ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସାଇଟରେ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଦିନସାରା ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖ ଆସିବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିଜୟ ହେବ | ସ୍ନେହ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ | ଭ୍ରମଣ ସମୁଦାୟ ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ  ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେତୁ ହତାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି | କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସାହସ ଅଭାବ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଚିନ୍ତା କିମ୍ବା ଭୟ ଥାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ର କିମ୍ବା ମନିପୁଲେସନ୍ କରିପାରିବେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରେ | ତେଣୁ ଅଧିକ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦ୍ରୁତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚାରିପାଖରେ କିଛି ଅଦ୍ଭୁତ ଗତି ଅନୁଭବ କରିବ ଯାହା ତୁମକୁ କିଛି କ୍ଷଣ ପାଇଁ ଅସ୍ଥିର କରିପାରେ | ଶନିବାର ଦିନ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଗଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ପ୍ରତାରଣା କିମ୍ବା ନିରାଶାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ, ନଚେତ୍ ତୁମର କ୍ରୋଧ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅଫିସରେ ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତୁମେ ସମାଲୋଚନା କରିପାରିବ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିପାରେ | ଆପଣ ଘରେ ଏବଂ କାମରେ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଅବକାଶ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହୋଇପାରେ | ଶାନିଦେବଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ କିମ୍ବା ନୂତନ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ସନ୍ଧ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଘରେ ପହଞ୍ଚିପାରେ | ତେବେ ପରିବାରରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *